Sny o marihuanie są domeną osób niecierpliwych, nielubiących czekać na spełnienie marzeń. Marihuana we śnie uosabia błyskawiczne dostarczenie szczęścia i przyjemności. Jeśli śniła Ci się Marihuana to może to oznaczać, że jesteś osobą lubiącą szybkie efekty, która nie potrafi czerpać szczęścia z budowania i stopniowego dążenia do celu.

Dla niektórych osób taki sen może być znakiem przemęczenia i stresu. W rzeczywistości nie jesteś w stanie w pełni zregenerować sił, dlatego sięgasz do używek we śnie. Warto zlokalizować źródło swoich problemów i powoli pracować nad jego rozwiązaniem. Czy jest to związane z pracą, a może brak wsparcia ze strony bliskich? Niektóre problemy są chwilowe, lecz zostawiają dłuższy ślad, niż jesteśmy w stanie do tego się przyznać. Brak odpoczynku i stres może doprowadzić do depresji. Pamiętaj, że jest to poważne zaburzenie, dlatego skorzystaj z pomocy psychologa jeśli czujesz, że nie dajesz już sobie rady.

Dla ludzi młodych taki sen może mówić, że jesteś osobą towarzyską, która łatwo nawiązuje kontakty. Nie boisz się wyzwań i chętnie próbujesz nowych rzeczy. Szczególne znaczenie sen ma dla osób, którzy planują wakacje za granicą. Masz szanse na poznanie nowych osób, z którymi przeżyjesz niezapomniane chwile.

Dla młodej kobiety sen może mówić o lękach i wątpliwościach. Nie jesteś pewna czy rozwijasz się we właściwym kierunku. Powoduje to, że co raz częściej targają Tobą dylematy. Niekiedy możesz się czuć też tak, że nie rozwijasz się tak szybko jakbyś tego chciała. Należy pamiętać, że życie to nie wyścig, dlatego najważniejszy żebyś szła własnym tempem. Nawet wtedy kiedy zaczyna Cię frustrować. Małymi kroczkami uda Ci się dojść do celu.

Dla osoby przedsiębiorczej palenie marihuany może mówić, że jesteś w stanie się posunąć do nieczystych zagrywek. Poprzez oszukiwanie będziesz w stanie osiągać lepsze sukcesy, lecz zrazisz do siebie wartościowych ludzi. Dlatego potraktuj taki sen jako ostrzeżenie, że możesz stracić osoby, którzy gotowi są Cię wspierać w trudnych chwilach.