Hiena we śnie wyraża Twój Lęk przed agresywnymi ludźmi. Jeśli tacy znajdują się w twoim otoczeniu i na co Dzień się z nimi spotykasz to sen o hienie sugeruje, że powinieneś przyjąć asertywną postawę wobec tych osób. Nie możesz się wycofywać natomiast powinieneś stawić czoła i wykazać się odwagą. Tylko będziesz w stanie odzyskać pełnie kontroli nad swoim życiem.

Miałam sen, w którym widziałam zdechłą hienę. Taki sen może mówić o tym, że wkrótce czekają Cię ciężkie decyzje w rzeczywistości. Decyzję, którą pozwolą Ci wyjść na prostą i odmienić swoje życie na lepsze. Jeśli w Twoim życiu są toksyczne osoby, to nadszedł czas, żeby ich zidentyfikować i się od nich raz na zawsze się odciąć. To jest też dobry moment na to, żeby zacząć pracować nad pozbyciem się nałogów lub innych negatywnych zachowań.

Co oznacza sen, w którym zostałaś zaatakowana przez hienę? Może to mówić o lęku i stresie, który towarzyszy Ci w życiu codziennym. Być może czujesz się sama w swoich problemach, że nie masz osoby, na którą możesz liczyć. Niekiedy jest to związane z obowiązkami, którymi jesteś dodatkowo obciążana. Sen taki może być też oznaką pogłębiającej się depresji, którą nie należy ignorować. Sennik radzi, żeby umówić się na wizytę do psychologa, który będzie w stanie lepiej ocenić Twój obecny stan zdrowia.

Jakie znaczenie ma sen, w którym karmiłam hienę? Taki sen może mówić o tym, że igrasz z ogniem. Ryzykujesz wiele spraw celem własnych egoistycznych potrzeb. Takie zachowanie może sprawić, że stracisz osoby, którym na Tobie zależy. Jeśli jesteś w związku taki sen jest również ostrzeżeniem przed flirtem z innym mężczyzną, który szybko może się przerodzić w romans.

Śniło mi się, że potrąciłam hienę. Taka wizja może mówić o tym, że w sposób przypadkowy uda Ci się rozwiązać problemy, które od długiego czasu nie dawały Ci spokoju.