Amnezja

Amnezja we śnie znaczenie | Sennik Online

Amnezja

Amnezja we śnie to przestroga przed Tym aby nie zapominać o starych przyjaciołach ani tym bardziej o tych wobec, których masz dług wdzięczności. Jeśli śniło Ci się, że masz amnezję to znak, że być może nie doceniasz tego, co zrobili dla Ciebie w przeszłości inni. Pamiętaj wdzięczności za ich wysiłek i o tym by odwzajemnić pomoc. Taka postawa pomoże Ci zjednać ludzi i osiągnąć harmonię pomiędzy dawaniem i braniem.

Taka wizja jest dosyć unikalnym przypadkiem kiedy pojawia się w naszych snach. Często doświadczamy amnezji po przebudzeniu z głębokiego snu, kiedy nie pamiętamy co nam się śniło, lecz możemy zidentyfikować proste uczucia, które nam towarzyszyły. Strach, smutek, radość, ekscytacja, żałoba itd. Doświadczanie amnezji we śnie może świadczyć o Twojej czujności, która będzie niezwykle przydatna w prawdziwym życiu. Być może nie wiesz jak się znalazłaś w danym miejscu, a twarze obcych nie są Ci znane. Sam fakt, że zapamiętałaś taki sen jest symbolem, że Twój organizm przygotowuje Cię na ważne wydarzenie.

Widziałaś jak Twoje najbliżsi utracili pamięć we śnie? Taka wizja może pochodzić z Twoich lęków o zdrowie i samopoczucie ukochanych Ci osób. Szczególnie jeśli amnezji doświadczyli ludzie starsi. Po ujrzeniu takich wydarzeń nie należy myśleć o śnie jako przepowiedni. Być może sen mówi, że wkrótce bliscy będą potrzebowali Twojej pomocy, a Ty jesteś jedyną osobą, która jest w stanie pomóc. Może umysł Twój przypomina, aby odwiedzić babcię lub dziadka, umówić się na obiad i porozmawiać o ich życiu. Nie trzeba mieć okazji, ani konkretnego powodu, aby spędzić czas z ludźmi, których darzymy miłością.

A co oznacza sen, w którym Twój partner doznał amnezji we śnie? Taki sen może się wydawać niepokojący kiedy bliska nam osoba zapomina o naszym istnieniu. Nie zawsze wynika to z ignorancji partnera lub chłodnych relacjach w związku. Może po prostu jesteś po uszy zakochana i nie chcesz tracić tego uczucia.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *