Zjawa we śnie to ciekawy symbol, często wiążący się z osobami z naszej przeszłości. Według sennika online Zjawa we śnie ma do przekazania wiadomość dotyczącą śniącego. Zwłaszcza jeśli pod postacią zjawy pojawia się znana nam osoba to warto zastanowić się nad znaczeniem tego człowieka w naszym życiu.

Śniło mnie się, że widziałam zjawę we własnym mieszkaniu, co to znaczy? W rzeczywistości warto się spodziewać nieoczekiwanych gości, którzy są w stanie namieszać w życiu osobistym. Starzy znajomi, a niekiedy wrogowie przypomną się o sobie co wprowadzi Cię w zakłopotanie i stres. Pamiętaj, że nie na wszystkie sytuacje masz wpływ, dlatego nie próbuj zyskać kontroli tylko zadbaj o samopoczucie najbliższych Ci osób.

Co oznacza sen, w którym byłam zjawą? Taki sen może Tobie sugerować, że w rzeczywistości prowadzisz samotniczy tryb życiu, który pragniesz zmienić. Takie wizje w szczególności mogą mieć osoby, którzy nie mają powodów narzekać na ilość otaczających ich osób, ale wciąż czują się samotne w swoich problemach. Brak zrozumienia ze strony bliskich powoduje gorszy nastrój, a nawet brak motywacja do działania. Porozmawiaj koniecznie o swojej sytuacji z psychologiem, bo nie jesteś sama w tej niekorzystnej sytuacji.

Dlaczego miałam sen, w którym osoba mnie bliska była zjawą? Taki sen może się przydarzyć jeśli jesteś osobą w żałobie lub tęsknisz za kimś kto nie jest w Twoim życiu. Dla niektórych to także symbol, że brakuje Ci osoby w życiu, która Ci doradzi jak funkcjonować w codziennym życiu. Czujesz, że potrzebujesz osoby, która wejdzie w rolę Twojego mentora. W tym wszystkim jest też dobra wiadomość. Jesteś w stanie sobie poradzić z dowolnym problemem, wystarczy odrobina determinacji i wiary w siebie.

Byłam ścigana przez zjawę we śnie, jakie to ma znaczenie? Uciekanie od problemów i spraw wkrótce przestanie być możliwym rozwiązaniem. Będziesz musiała stawić czoła swoim lękom, gdyż tylko w ten sposób wyjdziesz obronną ręką z niekorzystnej sytuacji.