Sen o o duszeniu się podobnie jak sen o topieniu się, może odzwierciedlać często głębokie problemy emocjonalne lub nawet depresję. Zdecydowanie symbolizuje trudności w radzeniu sobie z własnymi uczuciami i emocjami. Przytrafia się osobom, które przeżywają rozstanie, utratę pracy lub inną poważna zmianę w życiu, z którą nie potrafią się pogodzić. Osoba, która często dusi się we śnie, powinna zastanowić się czy jej problemy nie są na tyle poważne, że powinna poszukać wsparcia i pomocy, ponieważ przedłużające poczucie bezsilności i pozostawanie w stanie beznadziei może prowadzić do poważnej depresji.

Sen ten jest postrzegany z dwóch perspektyw. Tak więc, jeśli we śnie udusiłeś osobę, to w prawdziwym życiu będziesz musiał rywalizować z tą osobą. Poczucie, że ktoś ściska twoją szyję w żelaznym uścisku, oznacza, że ​​korzystny stan rzeczy zostanie przyćmiony przez brak swobody działania.

Jeśli we śnie czujesz jak się dusisz, to może być to przez rozpaczliwą sytuację, która rozwinęła się w prawdziwym życiu. Śniło Ci się jak nieznajoma osoba stara się udusić cię swoimi rękami, sennik wskazuje na obecność bolesnych problemów, które zatruwają życie.

Jeśli we śnie istnieje ryzyko uduszenia, oznacza to, że ​​osoba śpiąca jest teraz bezsilna, by zmienić coś w swoim życiu.

Popełniasz morderstwo we śnie przez uduszenie, jedna z interpretacji mówi o potrzebie odkrycia i konfrontacji narastających konfliktów ze swoimi krewnymi, sąsiadami lub kolegami w pracy. Widzisz człowieka, który we śnie zabija swoją żonę poprzez uduszenie, sennik mówi o sporze i konfrontacji między małżonkami, które należy poprawić na czas.

Bycie uduszonym przez samego siebie, może być przypomnieniem o ostrożności. Interpretacja snu wskazuje na twoje negatywne myśli, które mogą być niebezpieczne nawet dla ciebie. Pozbądź się negatywnych myśli, w przeciwnym razie możesz w nich utonąć.

Ważne!

Pamiętaj: jeśli często masz sny w których się dusisz, może to wskazywać na poważny problem w rzeczywistości i warto się udać z tym do lekarza. Taki sen może być spowodowany przez duszność lub niewłaściwą pozycją śpiącego podczas snu.