Sen, w którym pojawia się symbol nagiej kobiety można interpretować na wiele sposobów.

Motyw nagiej kobiety we śnie – znaczenie

Jeśli kobieta widzi we śnie inną nagą kobietę to znaczy, że niedługo dowie się o jej prawdziwych intencjach. Kobieta, która widzi we śnie samą siebie nago prawdopodobnie dużą wagę przykłada do swojego wyglądu i obawia się że z wiekiem straci dobry wygląd.

Mężczyźni często widzą we śnie kobiety, które znają i darzą szczególnym uczuciem. Jeśli mężczyzna śni o nagiej znanej mu kobiecie to znaczy, że w pociąga go seksualnie i pragnie on poznać jej prawdziwe oblicze. Nagość w tym wypadku nie tylko zabarwienie seksualne ale również wyraża chęć poznania drugiej osoby, dowiedzenia się o jej wadach, zaletach, słabościach oraz zrozumienia jej.

Orientalna książka snów oferuje nieco inną interpretację. Chłopak, który śnił o półnagiej ukochanej dziewczynie mówi, że jesteś czujny i ostrożny w jaki sposób zachowuje się Twoja wybranka w prawdziwym życiu. Możliwe, że podejrzewasz ją o coś i prawdopodobnie robisz, to z pełną świadomością. Natomiast jeśli facet widzi swoją kobietę nagą we śnie, może to symbolizować jego niepewność co do szczerości istniejącej relacji albo tęsknoty za byłą kochanką.

Inne przykładowe sny o nagich kobietach

Sen w którym kobieta widzi jak półnaga dziewczyna obejmuje jej byłego partnera może mówić, że boisz się agresywnych zachowań ze strony innych i jesteś nieufna wobec jakiegokolwiek przejawiania uwagi wobec własnej osoby.

Dowiedz się jakie znaczenie ma naga dziewczyna we śnie. Zapamiętaj dokładnie, którą część jej ciała ujrzałeś najpierw:

  • piersi – osiągnij to, do czego dążyłeś;
  • narządy płciowe – przygotuj się na porażkę;
  • nogi – nie jesteś pewien poprawności swoich działań;
  • pośladki – zacznij słuchać porad;
  • brzuch – powinieneś nauczyć się poprawnie rozkładać swoje siły.

Poważne problemy zapowiada sen, w którym naga dziewczyna nie tylko tonie, ale już się utopiła. Ta wizja może zwiastować upadek planów, utratę autorytetu w zespole, zniszczenie reputacji.

Mężczyzna, który we śnie widzi jak flirtuje z nagą, rozebraną dziewczyną, sygnalizuje że będziesz miał poważne problemy w sferze biznesowej.