Zaćmienie słońca może zapowiadać katastrofę w życiu uczuciowym związaną z romansem, zdradą wynikającą z poddania się namiętnościom, które przyćmią zdrowy rozsadek. Wszelkie napięcia, wzloty i upadki towarzyszące zdradzie i romansom mocno odbiją się na innych aspektach Twojego życia. Niestety pożądanie nie pozwoli Ci myśleć racjonalnie.

Oglądałam zaćmienie będąc sama, co to może oznaczać? Taka wizja może zwiastować, że wkrótce spotkają Cię konsekwencje nieprzemyślanych działań. Szczególnie jeśli ignorowałaś rady swoich bliskich i znajomych. Jesteś w stanie wyjść z niekorzystnej sytuacji tylko jeśli poprosisz o przebaczenie i postanowisz zmianę. W najbliższym czasie warto się nauczyć kompromisów.

Śniło mnie się, że widziałam zaćmienie wśród swoich bliskich? Taka wizja jest dobry znakiem dla Ciebie. Sennik przewiduje, że możesz liczyć na pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Taki sen również wskazuje, że w rzeczywistości jesteś osobą ciepłą i empatyczną. Zawsze starasz się zrozumieć perspektywę drugiej osoby i jesteś w stanie szybko rozwiązać konflikt.

Co oznacza sen, w którym ominęło mnie zaćmienie? Taki sen może wskazywać, że w rzeczywistości czeka na Ciebie spokój i pozytywny przypływ energii. Warto wykorzystać ten korzystny moment na realizację własnych planów. Sprawy, który od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju wkrótce się rozwiążą. Dla niektórych to także znak, że otrzymasz szansę na poznanie odpowiedzi na trapiące Cię pytanie.

Czekanie na zaćmienie we śnie może wskazywać na stres oraz zmartwienie w rzeczywistości. Pozornie proste sytuacje wydają się zbyt trudne. Masz tendencję do wyolbrzymiania konsekwencji swoich decyzji przez co Ci brakuje chęci działania. Niekiedy to także sygnał, że warto zaplanować sobie urlop lub inną formę odpoczynku. Pełna regeneracja wewnętrznych baterii pozwoli Ci w lepszym korzystaniu z codziennego dnia.

Dla osoby przedsiębiorczej taki sen może być ostrzeżeniem. Warto być czujnym na konkurencję, która może dopuścić się nieuczciwych zagrań. Bądź także ostrożny na propozycje biznesowe nastawione na łatwy oraz szybki zysk.