Jeżeli śmiejesz się we śnie to spodziewaj się, że i los do Ciebie się uśmiechnie. Czeka Ci niedługo radosna nowina, która przyniesie do Twojego domu wiele szczęścia i radości. Mogą to być narodziny dziecka bliskiej osoby, a nawet bezpośredni uśmiech los w postaci zwiększenia swojego majątku lub wyjazd na wymarzone wakacje. W najbliższym czasie warto zaplanować bardziej ryzykowne plany, bo ich szansa na powodzenie jest wyższa.

Jeśli widzisz we śnie kogoś znajomego, kto się śmieje to dobra wróżba może dotyczyć tej osoby – zwłaszcza jeśli jest to osoba z którą masz bliską więź. W przypadku osoby, która Ci się podoba, to sennik zwiastuje randkę lub bliższą relację w najbliższym czasie. Dla osób w związku może to być znak ocieplenia obecnej relacji i utrwalenie miłosnej więzi. Dodatkowo dla niektórych może być to sygnał, że warto przenieść związek w nowy etap życia. To jest dobra chwila na rozmowę o wspólnym mieszkaniu, ślubie oraz dziecku.

Dla osób przedsiębiorczych taka wizja zwiastuje nowych kontrahentów oraz propozycji biznesowych, które przyniosą wysokie zyski. Wszelkie inwestycje się opłacą, a w pracy nabierzesz energii na realizacji nowych celów. Skorzystaj z okazji, żeby zainwestować pieniądze w pozostałe obszary swojej działalności, żebyś mógł dynamiczniej się rozwijać.

Śmiech we śnie może również mówić o tęsknocie za spokojnymi czasami, niemalże dziecięcymi. Szczególne znaczenie ma to dla osób, którzy obecnie nie są zadowolone z obecnego życia, partnera czy pracy. Pragniesz zmian oraz chwili, w której zdołasz zapomnieć o obecnych problemach. Taki stan może być objawem nie tylko smutku i przygnębienia, a niekiedy postępującej się depresji. Warto skorzystać z pomocy psychologa, który wskaże właściwą terapię, nawet jeśli Ci się wydaje, że jest to bez sensu.

Śmianie się we śnie może mieć również znaczenie duchowe. Osiągnęłaś spokój wewnętrzny i stąpasz po tym świecie z jasno wyznaczonym celem, nawet jeśli ten cel nie zawsze jest dla Ciebie oczywisty.