Sny o odchodach bardzo często mogą budzić poczucie wstydu lub odrazy do swojej osoby.

Dlaczego odchody pojawiają się w snach i jak je interpretować?

Odchody we śnie pojawiają się z różnych powodów. Pierwszym z nich może być przeżywany kompleks Quasimoda, którego objawem jest między innymi niechęć, a nawet nienawiść do pięknego, zdrowego ciała. Na skutek przeżywania owej niechęci, w snach mogą pojawiać się odchody w różnej formie, jednak zazwyczaj pojawiają się wraz z jakąś osobą – znamienna jest w tym przypadku obecność oprócz fekaliów samego Ciała inne osoby.

Drugą interpretacją snu o odchodach jest nieakceptowanie własnego Ciała lub poczucie jego obcości. Zdarzają się osoby, które są niepewne czy ciało, które widzą w lustrze jest na pewno ich ciałem. Tacy Ludzie zazwyczaj spędzają długie godziny przed lustrem niejako chcąc się przekonać, że ich Ciało nie jest czymś obcym, że ich organizm rzeczywiście jest ich, że nie jest czymś obcym. W takim przypadku pojawienie się odchodów we śnie jest skutkiem intensywnych rozmyślań i odczuć, które dotyczą własnego ciała. Nie należy takich snów bagatelizować, gdyż mogą być zapowiedzią kolejnych problemów na tym tle.

W zrozumieniu snu o fekaliach bardzo ważne są okoliczności i szczegóły

Oczywiście nikomu nie życzymy snu z udziałem odchodów, niemniej jednak każdemu mogą się one zdarzyć. Ważne jest żeby przy interpretacji skupić się na okolicznościach ich wystąpienia oraz czy występują one z innymi przedmiotami.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: fekalia, ślimakstrach