Sen o zagrodzie często odnosi się symbolicznie do Twojego ogniska domowego. Według sennika online zadbana i bogata Zagroda we śnie zapowiada dobrobyt i harmonię w Twojej rodzinie. Zapuszczona i uboga Zagroda może znaczyć, że Tobie i Twoim najbliższym nie będzie się wiodło zbyt dobrze w najbliższym czasie.

Jeśli widzisz we śnie będąc uwięziony zagrodę, może to oznaczać, że ktoś powierzy Ci sekret, który nie będzie dawać Ci spokoju. Ponieważ będzie bardzo bolesny i nieprzyjemny do zachowania w tajemnicy. Natomiast jeśli we śnie budzisz się jako osoba zamknięta w zagrodzie i próbujesz uciec z tego miejsca. Może to oznaczać w rzeczywistości, że próbujesz pozbyć się czegoś co nad Tobą ciąży. Mogą być to czyjeś wpływy na Twoje życie lub konsekwencje Twoich własnych działań. Można również potraktować to jako przestrogę złych i pochopnie podjętych decyzji w przyszłości.

Sama zagroda kojarzona jest często z zamknięciem, która zmusza nas do rozważań nad fatalną pomyłką, działaniami których się dopuściliśmy. Może jest to powód do kontemplacji? Może warto przemyśleć podjęte w ostatnim czasie decyzje?

Paradoksalnie sen o zagrodzie może być pozytywnym snem o tyle, że wiąże się on z uświadomieniem problemu i potrzeby zmiany. Dla śniącego może on zapowiadać przypływ energii, który pomoże mu przezwyciężyć przeszkody (głównie własne lęki), podjąć działanie i przezwyciężyć bariery, które ograniczają jego poczucie wolności.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.