Jeśli śni Ci się Potłuczone szkło lub, że tłuczesz szybę to być może w niedługiej przyszłości będziesz zmuszony do tego aby zrobić coś, co nie jest zgodne z twoim sumieniem. Strzeż się sytuacji, w której ktoś będzie Cię nakłaniał do oszustwa lub defraudacji, ponieważ poniesiesz poważne konsekwencje swojego działania.

Co oznacza sen, w którym miałam stłuczoną szybę w mieszkaniu? W celu zrozumienia takiego snu warto przypomnieć po której stronie znajdowało się rozbite szkło. Jeśli znajdowało się w środku Twojego mieszkania, to może to być dla Ciebie niekorzystny znak. Ktoś z Twojego najbliższego otoczenia wciągnie Ciebie w aferę lub inny spór bez chęci Twojego udziału. Będziesz musiała wykazać się spokojem i cierpliwością, żeby nie zaognić konfliktu i wyjść z sytuacji obronną ręką.

W przypadku jeśli rozbite szkło znajdowało się na zewnątrz Twojego domu, to taka wizja może wskazywać na potrzebę spokoju. Prawdopodobnie nie jesteś w stanie w pełni zregenerować swoich sił we własnym domu. Może to być spowodowane przez ciągłe kłótnie lub napływem obowiązków. Tak czy inaczej potrzebujesz chwili spokoju i relaksu. Jeśli masz taką możliwość zaplanuj swoje najbliższe wakacje tak, żebyś mogła odpocząć od rodzinny. Wystarczy nawet krótki wyjazd na weekend ze swoją najlepszą przyjaciółką lub wizyta w SPA.

Śniło mnie się, że ktoś zbił szyby w moim aucie, co może oznaczać taki sen? Taka wizja może oznaczać, że ktoś stoi na Twojej drodze w rzeczywistości. W Twoim otoczeniu istnieją ludzie zawistni, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie. Niektóre z tych osób mogą nawet udawać Twoich bliskich znajomych, lecz omawiają Cię za plecami. W najbliższym czasie warto zwracać szczególną uwagę na pochlebstwa innych osób, bo nie wszystkie mogą iść z głębi serca.

Dla osoby przedsiębiorczej taka wizja może być znakiem, że należy uważać. Twoja konkurencja czyha na Twoje niepowodzenia, dlatego musisz ciężej pracować na swój sukces.