Według sennika online sen o atrakcyjnej kobiecie powinien być interpretowany w zależności od tego komu się przytrafia. Atrakcyjna kobieta we śnie mężczyzny odzwierciedla jego męski punkt widzenia, zamiłowanie do kobiecej urody i chęć obcowania z atrakcyjnymi kobietami W tym wypadku sen o atrakcyjnej kobiecie jest potwierdzeniem jego męskości i sprawności seksualnej. Jest to jak najbardziej naturalny sen, który przytrafia się wielu mężczyznom. Nawet jeśli mężczyzna będący w związku śni o atrakcyjnej kobiecie to nie oznacza to, że jest on skłonny do zdrady. Raczej jest to znak, że jest on w pełni sił i emanuje seksualną energią.

Ważne przy interpretacji snu z udziałem atrakcyjnej kobiety jest próba jej identyfikacji. Oczywiście może mężczyźnie śnić się na przykład kobieta z rodziny. Może być to dalsza rodzina lub bliższa, ale taki sen ma nabiera zupełnie innego znaczenia. Ważne jest żeby wziąć pod uwagę relację, czy żyjemy z tą osobą w zgodzie czy w kłótni itd.

Kobieta, która widzi we śnie siebie jako atrakcyjną to osoba, która wewnętrznie czuje się piękna i jest przekonana o swoim wdzięku. Dzięki tej pewności siebie udaje jej się budować trwałe relacje z ludźmi, ma wielu przyjaciół, jest kochana i lubiana. Jej kontakty z mężczyznami są z reguły intensywne, łatwo rozkochuje ich w sobie mężczyzn i udaje je się zbudować udane związki cieszące się szczęściem przez długie lata. Kobieta, która śni o atrakcyjnej kobiecie to z reguły osoba pewna siebie, przebojowa i energiczna. Często jest to kobieta pełna seksapilu i nawet jeśli nie jest stereotypową pięknością to ma Ona w sobie to ?cos? co czyni ja wyjątkową i niezwykle atrakcyjną dla płci przeciwnej.

Komentuj 🙂

Jeśli podoba Ci się zawartość naszej strony powiedz nam to w komentarzu! Również jeśli śniło Ci się coś ciekawie dziwnego, daj nam znać. Postaramy się pomóc Państwu w interpretacji.