Była żona we śnie znaczenie | Sennik Online

Była żona we śnie zapowiada ograniczenia powiązane ze sprawami z przeszłości, które mogą wstrzymać na dłuższy Czas realizację ważnych dla Ciebie spraw.

Rzadziej zdarza się, że mężczyźni śnią o byłych żonach, którym wyrządzili jakaś krzywdę. Porzucając je lub zawiedli ich uczucia w inny sposób. Mężczyźni, którzy mają tendencję do tego aby wyjaśniać pewne rzeczy w sposób logiczny. Często starają się wyrzucić z pamięci wspomnienia o kobietach, które zranili. Wówczas ich umysł podświadomie pragnąc się oczyścić przypomina w marzeniu sennym byłą żonę. Gdy już się im śni twarz byłej żony lub widzą scenkę która po przebudzeniu przypomina im dobre chwile z związku. Bardzo możliwe, że z upływem czasu podświadomie zaczęli żałować tego co się wydarzyło.

Sen związany z byłą żoną

Jeśli jesteś mężczyzną żyjącym w związku, a śni się Tobie Scena całowania się z byłą żoną. Bez wątpienia oznacza to niezadowolenie z prowadzonego dotychczas życia seksualnego przez Ciebie i Twoją partnerkę. Taki sen może również być przejawem chęci posiadania więcej niż jednej kobiety, co dokładniej zostało opisane w interpretacji snu o kobiecie.

Prędzej mężczyźni śnią o kobietach, za którymi tęsknią. Za kobietami, które wyrządzili im krzywdy. Bez wątpienia jest to związane z tym, że nie mogą się pogodzić z tym, co ich spotkało.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.