Sny, w których pojawia się motyw gryzienia często odnoszą się do społecznej krytyki i ocenienia innych ludzi. Sen, w którym jesteś zagrożony może zapowiadać niesłuszną krytykę i obmowę w najbliższym otoczeniu. Jeśli śnisz o tym, że znana Ci osoba jest gryziona to postaraj się wstrzymać od ostracyzmu w stosunku do niej ponieważ swoją ostrą ocena lub plotkami możesz ją skrzywdzić. Gryzienie we śnie to także przestroga przed roznoszeniem przykrych plotek, które mogą okazać się nie prawdziwe i spowodować wiele nieprzyjemności.

Śniło Ci się, że zwierze Cie ugryzło we śnie? Tego typu ataki we śnie często są związane z pewnego rodzaju obawą przed brakiem kontroli nad sobą samym. Atak we śnie wskazuje również na to, że możesz być zagrożony emocjonalnie w prawdziwym życiu.
Dlaczego może być to nawiązanie do braku kontroli? Pomyśl o tym jak postępuje zwierze. Często – szczególnie gdy czuje się zagrożone – atakuje.

Jak interpretować sny?

Interpretacja snu zależy od szczegółów:

  • Kto kogo ugryzł?
  • Kto i w co został został ugryziony?
  • Czy jest to coś poważnego? Może tylko powierzchowna blizna, która zniknie w ciągu kilku minut?
  • Czy w wyniku ugryzienia popłynęła krew? – jej obecność może nawiązywać do tego jak osobiste jest to zdarzenie.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu