Pamiętnik we śnie może mieć wiele znaczeń. Po pierwsze Pamiętnik jest miejscem, które ukrywa nasze przemyślenia i tajemnice. Jeśli śniło Ci się że piszesz Pamiętniki to bardzo prawdopodobne, że masz coś do ukrycia bądź dręczą Cię uczucia i tajemnice, których nie chcesz wyjawić innym. Sen, w którym piszesz Pamiętnik oznacza, że na brak Ci bliskiej osoby na jawie, z którą mógłbyś sie podzielić swoimi doświadczeniami i przeżyciami. Jeśli śniło Ci się, że czytasz cudzy Pamiętnik to może to być zapowiedź, że swoją pochopną opinią skrzywdzisz kogoś, kto na to nie zasługuje.

Czy widziałeś we śnie pamiętnik ze szkolnych czasów? Dla osób, którzy już dawno ukończyły szkołę, sen mówi o zależności śniącego od opinii innych. Być może za bardzo zwracasz uwagę na to co mówią inni przez co nie żyjesz według własnych reguł.

Śniło Ci się, że czytasz obcy pamiętnik bez zgody właściciela? Uważaj, bo taki sen niekiedy zwiastuje dokonanie niegodziwego czynu w rzeczywistości. Za bardzo wnikasz nie w swoje sprawy i ludzie przejrzą to na oczy. Sennik radzi, aby czekać na pozwolenie zanim wyrazisz swoją opinię.

Co oznacza sen, w którym czytasz własny dziennik? Dla niektórych może to mówić, że za bardzo żyjesz przeszłością i rozdrapujesz stare rany. Musisz przestać się skupiać na błędach przeszłości, bo ominie Cię teraźniejszość. Warto wyciągnąć wnioski ze swoich błędów, bo to one kształtują nasze doświadczenie i mądrość.

Czytanie czyjegoś pamiętnika za zgodą jego właściciela, mówi o bezowocnych próbach przemówienia do swojego rywala. Nie próbuj przekonywać osób do swojej racji jeśli nie są oni skłoni do słuchania opinii innych.

Miałeś sen, w którym kupujesz nowy dziennik? Dostaniesz możliwość w zaangażowanie się w interesujący i nowy biznes. Dla dziewczyn taki sen zapowiada fascynującą znajomość z adoratorem.

Rozrywając swój dziennik we śnie, manifestujesz tym swoją chęć do zmiany swojego życia na lepsze. Dzięki wysiłkowi i determinacji będziesz w stanie tego dokonać.