Jeśli śniło ci się, że wchodzisz na Dach to znaczy, że pragniesz opuścić bezpieczne ognisko domowe i podejmiesz ryzyko związane z zupełnie nowym życiem. Według sennika online młode osoby, które śnią o tym, że wchodzą na Dach często przygotowują się do tego aby wyprowadzić się z rodzinnego domu i zacząć żyć na własny rachunek.

Niektórym sen ten zwiastuje sukces we wszystkich dziedzinach życia. W prywatnym życiu przyjdzie spokój i odpoczynek od codziennych spraw. W pracy możesz spodziewać się premii bądź awansu. Wykorzystaj ten sprzyjający czas na realizację swoich planów, bo teraz masz najlepsze na do tego warunki. Będziesz w stanie pokonać wszelkie przeszkody, które napotkasz na swojej drodze do celu.

Dla osób przedsiębiorczych dach symbolizuje bezpieczeństwo i wysokie zyski. Twoje inwestycje się zwrócą i uda Ci się wyjść na prostą. Dodatkowy przypływ gotówki warto zainwestować w dalsze przedsięwzięcia bądź odłożyć na konto oszczędnościowe. Nie spuszczaj wzroku ze swojej konkurencji, bo teraz mogą stanowić największe zagrożenie.

Co oznacza sen, w którym dach się zawala? Taki sen symbolizuje smutek i depresje. Obecnie znajdujesz się w bardzo trudnym momencie swojego życia. Być może przeżywasz tragedię rodziną lub rozstanie z bliską ci osobą. Przez najbliższy czas skup się na swoich potrzebach i spróbuj nie podejmować większych decyzji. Sennik radzi również, żeby porozmawiać z terapeutą, który nakieruje Cię na właściwą ścieżkę.

Miałeś sen, w którym siedziałeś na dachu? Może być to oznaka niezdecydowania. Masz mnóstwo planów i pomysłów, ale nie wiesz za co się zabrać i jak to zrobić. Do tego dochodzi niepewność i strach przed porażką. Na początek warto przede wszystkim zrozumieć siebie i skąd biorą się Twoje lęki, a następnie małymi kroczkami realizować swoje postanowienia. Życie to nie wyścig, więc nie spiesz się. Będziesz w stanie uzyskać sukces, który pragniesz.

Zapoznaj się również z innymi interpretacjami na łamach naszego portalu! Możesz skorzystać z wyszukiwarki artykułów.