Pisać artykuł we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tym, że piszesz Artykuł mówi, że zdradzisz tajemnicę.

Pisać artykuł jako symbol pojawiający się w marzeniach sennych zazwyczaj wskazuje na konieczność podjęcia bardzo ważnej życiowej decyzji. Niekiedy odzwierciedla wewnętrzne uczucia oraz pragnienia śniącego.

Sen o pisaniu artykułu wskazuje na ważną wiadomość lub informacje, którymi śniący chce się podzielić z innymi. Symbol ten bardzo często odnosi się także do skrywanych emocji, których śniący nie jest w stanie wyrazić przy pomocy żadnych słów. Marzenie senne, w którym sam piszesz artykuł, potraktuj jako przestrogę przed zawieraniem znajomości z fałszywymi osobami. Zanim postanowisz zawierzyć komuś na słowo, upewnij się czy warto, w przeciwnym wypadku będziesz się musiał zmierzyć z konsekwencjami swojego lekkomyślnego zachowania.

Gdy we śnie dostrzegasz bliską osobę piszącą artykuł, oznacza to, że już wkrótce otrzymasz dobre wiadomości, na które od dawna czekałeś. Przed Tobą radosny czas! Jeśli w marzeniu sennym pojawiła się nieznana osoba pisząca artykuł, wówczas sen taki wskazuje na poczucie osamotnienia oraz związaną z tym bezradność. Postaraj się otworzyć na nowe znajomości! Kiedy śnisz o tym, że podglądasz inną osobę podczas pisania artykułu, świadczy to o tym, że przez swoje nieodpowiedzialne i brawurowe zachowanie narazisz się na ostrą krytykę ze strony bliskich lub przełożonych.

Interpretując sen o pisaniu artykułu, warto zwrócić uwagę także na narzędzie wykorzystywane do tego celu. Sen, w którym piszemy artykuł przy pomocy pióra, wskazuje na dużą odwagę oraz rozsądek, jakim w najbliższym czasie wykaże się śniący. Swoją postawą zaimponujesz innym! Z kolei marzenie senne o pisaniu artykułu na maszynie zwiastuje kłótnie i nieporozumienia z partnerem. Symbol ten może wskazywać również na drobne niepowodzenia w pracy. Kiedy we śnie piszesz artykuł w języku obcym, oznacza to, że choć bardzo się starasz, to w dalszym ciągu nie możesz dojść do porozumienia z pewną osobą. Nie poddawaj się! Spróbuj jeszcze raz nawiązać z nią kontakt, w końcu do trzech razy sztuka!