Adresować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że adresujesz kopertę to spodziewaj się, że przyjaciel czeka na kontakt z Twojej strony.

Kolejnym motywem sennym może być czynność adresowania: wiadomości, koperty, paczki lub innych przedmiotów. Znaczenie snu może być różne w zależności od tego co się adresuje oraz do kogo. W związku z tym warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów marzenia sennego, ponieważ docelowo mogą one przełożyć się na życie osoby śpiącej. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi snami związanymi z adresowaniem oraz z ich ukrytym przekazem. Udanej lektury.

Sny o adresowaniu – przykłady

Wśród tego motywu najczęściej pojawia się sen, w którym adresujemy list lub paczkę. To bardzo dobry znak, dlatego warto dobrze go odszyfrować. Taki sen może nawiązywać do tego, że przed śniącą osobą pojawią się nowe możliwości. Możliwe, że będzie to dotyczyć życia rodzinnego i budowania związku na solidnych fundamentach. Sen ten może odnosić się także do biznesu i potencjału rozwoju własnej firmy lub sukcesu etatowego, który przełoży się na awans i podwyżkę. Adresowanie paczki może nawiązywać także do zmiany pracy, która czeka Was niebawem.

 

Jeżeli w śnie widzicie adresowanie koperty, to znaczy, że niebawem otrzymacie bardzo ważną wiadomość. Będzie ona miała wpływ na Wasze życie i może nadejść od kogoś bliskiego, z pracy, czy też od osób, których nie znacie.

Widok paczek i listów z własnym adresem – znaczenie snów

W snach mogą pojawiać się listy i paczki z Waszym adresem. Widok aktualnego adresu zamieszkania to znak, aby więcej uwagi skupić na własnej osobie. Zdrowy egoizm jest czymś pożytecznym i pozwala na zadbanie o własne potrzeby. Możliwe, że śpiąca osoba uwielbia pomagać innym i skupia się na potrzebach innych, przez co nie zaspokaja swoich i jest nieszczęśliwa. Skupienie się na realizacji swoich celów sprawi, że otworzą się możliwości awansu w firmie oraz wiele innych korzyści. Widok swojego starego adresu to odniesienie do przeszłości i pewnych ram, do których się ograniczacie. Czasem warto być ponad to i spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Własny adres zapisany wielkimi literami to znak, że wiecie, co Was czeka w przyszłości.

Inne sny z motywem adresowania

Sny mogą przedstawiać paczki, które zaadresowane są na znany Wam adres. W ten sposób podświadomość sugeruje miejsce, w którym warto schronić się w momencie jakiegokolwiek zagrożenia. Czytanie adresu z paczki to negatywny znak senny, który wskazuje na ryzyko poniesienia strat materialnych lub duchowych. Poszukiwania adresu w książce telefonicznej lub notatkach to zapowiedź zmarnowania czasu. Możliwe, że poświęcicie uwagę i wiele czasu na coś, co nie przyniesie Wam korzyści lub nie zostanie przez nikogo docenione.