Sen, w którym nosić Kaganiec może sporo Mówić o Twoich blokadach w działaniu i wyrażaniu myśli.

Noszenie kagańca we śnie – co mówi o tym sennik?

Jeśli śniło Ci się, że nosisz Kaganiec to bardzo prawdopodobne, że wydaje Ci się, iż nie możesz powiedzieć lub zrobić pewnych rzeczy ze względu na otoczenie podczas gdy te bariery istnieją wyłącznie w Tobie.

Kaganiec jest swoistą oznaką niewoli. O ile knebel jest bardziej humanitarną metodą uciszenia, to jednak kaganiec blokuje ruchy szczęki, nie można nawet otworzyć „ust”. Taki sen oczywiście można interpretować na wiele sposobów. Jako pierwsza nasuwa się taka nieco metaforyczna interpretacja. Zamykanie ust ludziom żeby nie mogli mówić co myślą. Tutaj do głowy oczywiście od razu przychodzi kwestia traktowania ludzi przez państwo / rząd. Można tu spojrzeć np. na kraje wschodnie, gdzie takie zakładanie kagańca ma miejsce. Mowa tu o mediach itp.

Drugim kierunkiem interpretacyjnym oczywiście jest traktowanie zwierząt. Niestety wciąż na świecie wiele zwierząt jest źle traktowanych. Bardzo możliwe, że śniący jest osobą, której leży to na sercu.

Jak interpretować sny i dlaczego ważne są szczegóły? 

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Zapoznaj się koniecznie z innymi interpretacjami na naszym portalu.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce. 
Przede wszystkim powinieneś przeczytać artykuły o podobnej tematyce , tj.: Zwierzęta, niewolnictwo. Dodatkowo możesz poczytać artykuły o przemocy.