Sen o niewoli często odzwierciedla ograniczenia w realnym życiu. Jeśli śni Ci się, że jesteś niewolnikiem to zastanów się, czy ostatnio nie czujesz jak byś tracił kontrolę nad tym co się dzieje w Twoim życiu. Często odnosi się to do braku wpływu na życie zawodowe lub sferę finansową. Jeśli czujesz, że masz związane ręce to Sen o niewoli jest bodźcem do działania.

Motyw niewoli w marzeniach sennych

Ukryte niezadowolenie z prawdziwego stanu rzeczy może być impulsem do snu o niewolnikach lub właścicieli niewolników. Dlaczego śnimy o zniewoleniu:

  • seksualnym – przejaw zazdrości i żywa nienawiść do naszego konkurenta;
  • w pracy – ciąży nad nami rozpaczliwa sytuacja;
  • handlować kobietami, dziewczętami – problemy z prawem;
  • być niewolnikiem – pragniemy spełnić wewnętrzne fantazje.

Kobiety często widzą we śnie siebie w roli seksualnego niewolnika. Z jednej strony, przyszły małżonek może okazać się świadomym i despotycznym człowiekiem, z drugiej strony taka kobieta całkowicie podporządkuje się mężowi i zamieni swoją wolność na bogate i dostojne życie.

Jeśli człowiek śni, że popada w niewolę – to znaczy, że jego wola zostaje złamana przez autorytarną drugą połówkę. Dla śniącego, jest to ostrzeżenie przed nadmiernym idealizowaniem swojej drugiej połówki, która nie docenia lojalnej miłości.

Wybrane znaczenia snów o niewoli i niewolnikach

Śnisz, że widzisz siebie w niewoli – jesteś w trudnym okresie życia. Jeśli śniło Ci się, że jesteś właścicielem niewolników, oznacza to, że ​​istnieje wiele możliwości wywierania nacisku na innych, dzięki którym można osiągnąć swoje cele.

Jeśli wśród niewolników dochodziło do buntu – przygotuj się na zdradę najbliższych osób. Obcy ludzi będą próbować wtargnąć w Twoje interesy, okraść Cię z Twoich pomysłów, przeszkodzić w rozwoju i karierze zawodowej.

Bycie sługą we śnie oznacza posiadanie wielu złych nawyków w rzeczywistości, których prawie nie jesteśmy w stanie się pozbyć. Śniący ryzykuje, że będzie cierpiał z powodu własnych słabości, namiętności, złych pragnień.

Śniło się nam o popadnięciu w niewolę? Dla kobiet jest to znak pojawienia się patrona w ich życiu, dla mężczyzn ostrzeżenie, że ktoś będzie próbował kontrolować swoje działania według własnego uznania.