Sen o rabunku może dotyczyć utraty ale często chodzi nie o dobra materialne lecz o kwestie uczuciowe. Jeśli śniło Ci się, że kogoś obdarowałeś to bardzo prawdopodobne, że wyrządzisz tej osobie krzywdę na płaszczyźnie emocjonalnej. Jeśli we śnie to Ty jesteś obrabowany to oczekuj, że ktoś zrobi coś przykrego w stosunku do Ciebie. Rabować we śnie może każdy, warto jednak zapamiętać któż to był na potrzeby interpretacji.

Rabuś we śnie uosabia rozwój relacji między ludźmi i ostrzega przed niebezpieczeństwami. Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego co to znaczy analizując swoje sny. Wcześniej musisz uważnie prześledzić to co się przyśniło.

Pomimo faktu, że widzenie złodzieja we śnie jest nieprzyjemnym zjawiskiem, sennik interpretuje takie wizje jako raczej pozytywny znak, ponieważ taki sen pozwala osobie na moralne przygotowanie się do kłopotów i szybkie rozwiązanie problemów.

Jeśli przyśniło Ci się włamanie do Twojego domu niestety może oznaczać to różne rzeczy. Jedną z interpretacji jest konieczność ponownego przeanalizowania listy swoich przyjaciół.

Jeśli miałeś okazję zobaczyć we śnie złodzieja, który w rzeczywistości jest znajomym, a nawet bliską osobą, bardzo możliwe, że ta osoba planuje Cie skrzywdzić. Natomiast nieznajomi rabusie ostrzegają, by uważać na nieznanych ludzi. Jest nawet powiedzenie, przyjaciela trzymaj blisko, a wroga jeszcze bliżej.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.