Według sennika online Atmosfera we śnie odzwierciedla Twój aktualny nastrój.

Panująca atmosfera w marzeniu sennym i jej wpływ na znaczenie snu 

Dobra Atmosfera we śnie mówi, że nosisz w sobie pozytywne uczucia, jesteś skory do nawiązywania przyjaźni, flirtowania, Twoje relacje z ludźmi układają się świetnie. Zła Atmosfera we śnie może być oznaką negatywnego nastawienia na jawie, skłonności do konfliktów, braku akceptacji i zamykania się w sobie.

Dzisiaj żyjemy w takich czasach, że wszystko jest niby blisko. Według statystyk nigdy tak dobrze nam się nie żyło i to wszystko cały czas zmierza ku dobremu. Jeszcze 100 lat temu 90% osób żyło w skrajnym ubóstwie, dzisiaj niecałe 10%. Tak więc niby jest lepiej, ale świat tak się zmienia, że nie wszystkim jest z tym dobrze. Duża ilość osób odnalazła swoje przeznaczenie w pracy przez internet. Taka praca wydaje się być łatwa, człowiek wstaje, ogarnia się, siada przy komputerze, robi co musi i tyle. Niby banał. Niestety okazuje się, że duży procent z tej grupy cierpi z powodu wybranej pracy. Nawet jeśli tego nie odczuwa, to bardzo możliwe, że ucierpiały jego relacje z ludźmi. Sen w którym śni o dobrej atmosferze wśród swoich znajomych może oznaczać, że tęskni za wypadami z grupą przyjaciół.

Jak interpretować sny i dlaczego to takie ważne? 

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu