Sen o nagrodzie lub otrzymywaniu Nagrody może zwiastować rozczarowanie. Jeżeli jest coś na co czekasz a śniło Ci się, że dostajesz jakaś nagrodę to bądź ostrożny w budowaniu oczekiwań – nie obiecuj sobie zbyt wiele ponieważ możesz doznać bolesnego zawodu. Natomiast jeśli ostrożnie będziesz podchodzić to oczekiwań to możesz zostać bardzo miło zaskoczony. Sen o nagrodzie inspiruje do realistycznego spojrzenia na życie i ostrzega przed bujaniem w obłokach.

Jeśli otrzymujesz nagrodę od rodzica, u którego zawsze szukałeś akceptacji, bardzo możliwe, że dostałeś od niego za mało miłości. Teraz gdy – prawdopodobnie – jesteś już dorosły po prostu jesteś w takim miejscu w swoim życiu gdy zaczynasz doświadczać braku tej miłości. Niektórzy próbują sobie uzupełniać braki tej miłości, aczkolwiek nie wszystkim to się udaje. Często potrzebna jest pomoc psychologa w takich sytuacjach. Dopiero odpowiednia terapia pomaga wyjść na prostą.

Pozostajemy w kontakcie!

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw otrzymywania nagrody? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu spodziewasz się jakiegoś awansu w najbliższym czasie? Jesteś osobą wstydliwą i pokorną? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem nagradzania, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym otrzymujesz nagrodę, może oznaczać walkę z wstydem i wewnętrznym “ja”. Ten symbol jest również świadectwem, że w ostatnim czasie zbyt szybko zmarnowałeś swój potencjał energetyczny.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Radość, nagroda, deser

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.