Według sennika online siwe Włosy we śnie mogą mieć dwojakie znaczenie. Po pierwsze siwe Włosy to symbol mądrości, doświadczenia życiowego i rozsądku. Jeśli więc śniło Ci się, że masz siwe Włosy spodziewaj się, że możesz stanąć w obliczu problemów, których rozwiązanie będzie wymagało od Ciebie dojrzałych i mądrych decyzji.

Druga interpretacją snu o siwych włosach może być zmartwienie i nieszczęście. Jeśli przytrafił Ci się sen o siwych włosach, któremu towarzyszył smutek lub inne nieprzyjemne uczucie to spodziewaj się końca dobrej passy. Może to być niespodziewane zdarzenie, które przyprawi Cię o przysłowiowe siwe włosy.

Sen, w którym widziałeś przyjaciela zmieniającego kolor na szary, mówi o nagłych zmianach w jego życiu. Niekoniecznie zewnętrzny, być może osoba po prostu dojrzała lub zmieniła swoje wcześniejsze poglądy.

Sen, w którym widzisz siwiznę u mężczyzny, zwiastuje rozwój kariery lub udaną transakcję. Nie zawsze będzie to dobry znak dla Ciebie lecz dla osoby, u której widziałeś siwiznę we śnie. Sen może również zwiastować, że wkrótce ktoś od Ciebie otrzyma cenną radę.

Co oznacza sen, w którym rozczesujesz swoje długie, siwe włosy? Sen może odzwierciedlać żal z niespełnionych marzeń i straconych możliwości. Nierzadko taki sen mają osoby, które wkraczają w dorosłość i tęsknią za beztroskimi, nastoletnimi latami. Według innych interpretacji, sen obiecuje bogactwo.

Dlaczego śniłeś o siwej brodzie lub siwych brwiach? Twoje osiągnięcia zostaną docenione i otrzymasz uznanie oraz honor. Otrzymasz również okazję na zrealizowanie swoich pozostałych planów.

Sen, w którym siwe włosy pojawiają się tylko w postaci pojedynczych pasm, oznacza, że ​​wkrótce staniesz przed trudnym wyborem, nie będzie łatwo podjąć decyzję. Nie bój się zapytać o radę swoich bliskich oraz przyjaciół. Jeśli nie jesteś pod presją czasu, to nie śpiesz się z decyzją.

Co oznacza sen, w którym widziałeś siwe włosy u swojej ukochanej? Taki sen może mówić śniącemu, że już czas, żeby wasz związek wszedł w kolejny etap. W Twojej sytuacji może być to ślub lub dziecko.