Kamienie we śnie mówią, że pora uporządkować życie zawodowe. Jeśli śnił Ci się Kamień to znaczy, że czeka Cie teraz dobry okres na podejmowanie wszelkich decyzji dotyczących pracy, szczególności takich gdzie decydujesz się na zmianę pracy lub rozpoczęcie własnego biznesu. Najbliższy okres sprzyja samorozwojowi i realizacji ambitnych planów, szczególnie takich, które od dłuższego czasu nie dawały spokoju. Dla niektórych to może być także szansa na premię lub awans na wyższe stanowisku. Warto pokazać się od najlepszej strony, bo oczy wpływowych osób mogą być skierowane właśnie ku Tobie.

Co oznacza sen, w którym rzucałam kamieniami?

Taka wizja może wskazywać, że niedługo może czekać na Ciebie kłótnia lub konfrontacja z bliską Ci osobą. Ten czas nie będzie należał do najłatwiejszych, dlatego warto uzbroić się psychicznie. Stłumione emocje w końcu wyjdą na wierzch ze zdwojoną siłą, dlatego warto komunikować swoje myśli na bieżąco. Znajdź sposób na odstresowanie się i odpoczynek, gdyż tylko w taki sposób uda Ci się podejmować właściwe decyzje.

Kamienie w snach, to także sygnał, że należy zadbać o własne finanse. Nie ulegaj impulsywnym wydatkom i przeanalizuj dokładnie swoje nawyki zakupowe. Bowiem nie wszystko co kupujesz jest Ci teraz niezbędne do życia. Każda zaoszczędzona złotówka może przydać się bardziej w innym miejscu. Dla osób przedsiębiorczych to jest także ostrzeżenie przed niepewnymi inwestycjami. Nie wchodź w żadne układy z obcymi lub osobami, które nie w pełni miałeś okazję poznać. Szczególnie unikaj propozycji biznesowych nastawionych na szybki oraz łatwy zysk. Zbyt duże ryzyko, żeby było opłacalne.

Chodzenie po kamieniach to także może być znak, że nie wszystkie plany pójdą po Twojej myśli. Warto wstrzymać się trochę, zwolnić kroku i obniżyć swoje oczekiwania. Teraz należy się skupić na mniejszych zadaniach, które są w zasięgu Twojej ręki. Małymi kroczkami jesteś w stanie dojść do swojego celu. Dzięki determinacji i wytrwałości możesz pokonać wszelkie przeciwności losu.