Liczba dwa we śnie oznacza dwoistość ale i równowagę. Jeśli przyśniła Ci się dwójka to spodziewaj się z jednej strony, sprzecznych ze sobą wydarzeń i ambiwalentnych uczuć. Pamiętaj jednak, że to różnorodność i przeciwieństwa stanowią o równowadze wszechświata i tak samo przeciwności będą determinować harmonię Twojego życia w najbliższych tygodniach.

Śniło mi się, że mam dwoje dzieci. Jeśli w rzeczywistości nie posiadasz dzieci lub masz jedno dziecko, to taki sen może być oznaką, że jesteś gotowa na dalszy etap swojego życia. Najbliższy czas może być dobrą okazją dla Ciebie, żeby poczynić odpowiednie plany w tym kierunku. Porozmawiaj ze swoim partnerem o swoich potrzebach, bo być może macie podobne odczucia. Dla osoby w ciąży, to może być również pozytywny znak. Wizja zwiastuje, że najbliższe dni będą spokojne i pełne harmonii. Uda Ci się odpocząć i zregenerować trochę sił.

Co oznacza sen, w którym miałam dwa samochody? Taki sen może wskazywać, że w rzeczywistości dużą uwagę skupiasz na materialnych rzeczach. Liczy się dla Ciebie status i majątek, który cały czas pozwiększasz. W przypadku niektórych osób taki sen może być dodatkowym znakiem, że w rzeczywistości jesteś zbyt krytyczna. Niekiedy masz wewnętrzną potrzebę na ocenianie drugich osób po ich majątku. Konkurujesz z sąsiadami lub kolegami w pracy, lecz oni nie zdają sobie sprawy, że traktujesz to osobiście.

Śniło mnie się, że mam dwa domy. Może to oznaczać, że w rzeczywistości trudno jest Ci odpocząć i znaleźć przerwę od codziennych obowiązków. Po powrocie do domu nie odzyskujesz energii, tylko ciągle masz wrażenie, że czeka Cię więcej pracy. Dobra wiadomość jest też taka, że w najbliższym czasie uda Ci się zregenerować siły, gdyż pewne sprawy same się rozwiążą. W takim przypadku zaleca się, żeby zaplanować sobie odpoczynek poza miastem lub weekend w SPA.

Dla osoby przedsiębiorczej taki sen może być oznaką powodzenia w biznesie.