Kobieta, która widziała Arab we śnie powinna być czujna i uważać na to, co się dzieje dookoła niej ponieważ mogą grozić jej nieprzyjemności. Jeśli jednak zachowa czujność to może uniknąć kłopotów. Mężczyzna, który widzi Araba we śnie powinien wystrzegać się ryzykownych transakcji ponieważ może zostać oszukany.

Oczywiście tutaj należy zwrócić uwagę na dwa kierunki interpretacyjne. Pierwszy jest to widok we śnie araba – mężczyzny. Drugi natomiast dotyczy konkretnej rasy, koni czystej krwi arabskiej.

Jeśli uciekałeś przed arabem, taki sen jest symbolem strachu. Szczególnie jeżeli jesteś nieśmiałą osobą, której brakuje pewności siebie. Martwisz się, że Twoje otoczenie nie zaakceptuje Ciebie w pełni, a może nawet znienawidzi i będzie chciało Cię skrzywdzić. Być może boisz się, że ktoś w rzeczywistości wykorzysta przeciwko Tobie fakty, którymi podzieliłeś się w sekrecie. W tej wizji jest też dobra wiadomość. Najczęściej te lęki są w pełni nieuzasadnione.

Uciekanie przed agresywnym koniem jest najczęściej przepowiednią ciekawych i przyjemnych wrażeń. Tutaj nie potrzeba wielu wyjaśnień na temat tego, dlaczego Cię gonił koń. Jeśli we śnie jeździłeś na arabie, bardzo możliwe, że Cie w najbliższej rzeczywistości coś szalonego i dzikiego.

Jeśli śniło Ci się, że we śnie kupowałeś araba, bardzo możliwe, że zakup takiego konika wróży szczęście w finansach.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.