Sen o złych radach ma istotne znaczenia. Jeśli śniło Ci się, że ktoś daje Ci złe Rady to przeanalizuj kto i co Ci radzi we śnie. To może się to okazać istotne w niedalekiej przyszłości, kiedy staniesz przed ważną dla Ciebie decyzją. Często nasz umysł podświadomie analizuje ciekawe pomysły i rozwiązania które objawiają się później w snach.

Dla niektórych osób to znak, że masz skłonności do narzucania swojego zdania i poczucia, że wiesz lepiej. Warto pamiętać, że nie każda osoba chce, żebyś szukała rozwiązania na ich problemy. Czasami człowiek chcę być po prostu wysłuchany, przytulony i zapewniony, że wszystko będzie dobrze i nie jest sam. Miej to na uwadze, gdy następnym razem ktoś przyjdzie do Ciebie ze swoimi problemami.

Jeśli otrzymałeś we śnie radę od kogoś kogo w rzeczywistości nie lubisz, spodziewaj się, że dana Ci rada może nie być dobra. Zastanów się dwa razy zanim z niej skorzystasz.

Czy miałaś sen, w którym dostałaś poradę od swoich dzieci? Jest to symbol, że Twoje dzieci są dojrzałe i wystarczająco dorosłe na podejmowanie własnych decyzji, również tych z którymi możesz się nie zgadzać.

Jeśli śniło Ci się, że ktoś daje Rady Tobie to spodziewaj się, ze możesz Znaleźć się w kłopotach i potrzebować pomocy. Dobra wiadomość jest taka, że znajdziesz pomoc, której potrzebujesz i uda Ci się wyjść z tarapatów. Nie każda pomoc będzie bezinteresowna, dlatego uważaj na osoby, które mogą chcieć czegoś w zamian. Niekiedy wytrwanie w obecnym problemie jest korzystniejsze, niż bycie zadłużoną u osoby o niecnych zamiarach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu