Sen o fotografowaniu lub byciu fotografowanym to bardzo ciekawy sen.

Znaczenie snów z fotografią lub byciem fotografowanym

Sen w którym jesteśmy fotografowani lub oglądamy własną fotografię zapowiada pojawienie osoby, która będzie pokazywać nam nasze wady. To czego w sobie nie lubimy i nie akceptujemy ale także nasze zalety i dobre strony. Ta osoba stworzy pewnego rodzaju ?fotografię? ukazującą rzeczy, których o sobie nie wiedzieliśmy. Uświadomienie sobie co w sobie lubimy, a czego nie może spowodować chęć wewnętrznej zmiany.
Sen w którym to my fotografujemy lub pokazujemy komuś fotografię. Może oznaczać że to my będziemy pełnić rolę lustra, które pokaże komuś jego cechy. Jeśli uświadamiamy komuś dobre i miłe cechy to reakcjami powinny być życzliwe, ale pokazywanie wad często może budzić niechęć i żal.

Fotografia pozwala utrwalić różne szczegóły. Nie tylko pozytywy, ale również negatywy. Fotografia pozwala zobaczyć różne detale i się z nimi „zmierzyć”. Różnego rodzaju niedoskonałości itd. bardzo łatwo wykryć na zdjęciu. Zatem bycie fotografowanym we śnie można zinterpretować jako coś co zmusza nas do zmierzeniem się z rzeczywistością. Może być to związane ze związkiem. Po tygodniach złudzeń może się okazać że możemy nareszcie dowiedzieć się jak rzeczywiście wygląda przyszłość relacji. Może to również dotyczyć np. pracy, tzn. po tygodniach starania się o jakieś zlecenie będziemy mogli nareszcie otrzymać odpowiedź, czy to nasza firma będzie zajmować się realizacją tego zlecenia.

Fotografowanie jako zazdrość – przykładowe znaczenie snu

Jeśli to Ty fotografujesz swoją dziewczynę we śnie, bardzo możliwe, że w rzeczywistości poddajesz wątpliwości jej uczciwość lub wierność wobec Ciebie. Mężczyźni szczególnie uwielbiają być podejrzliwi i obawiają się tego, że ich partnerka może ich zdradzać. Niestety w wielu przypadkach ta zazdrość po jakimś czasie potrafi wznieść się na szczyty jakiejkolwiek przyzwoitości. Po jakimś czasie ta zazdrość może działać wręcz na szkodę związku, a czasami nawet może go zakończyć. Warto zastanowić się czy warto. Może czasami lepiej zaufać swojej partnerce?