Osoba, której śni się, że płynie statkiem odbędzie niedługo pewnego rodzaju wewnętrzną podróż. Będzie Ona przechodzić przemianę w życiu emocjonalnym, dzięki której będzie mieć poczucie lekkości, wynikającej ze zmiany w podejściu do niektórych spraw.

Motyw podróży statkiem w marzeniach sennych

Osoba, której śni się, że płynie statkiem po spokojnej wodzie lub w pełnym słońcu, dokona niedługo rewolucji związanej ze zmianą stylu życia i priorytetów. Być może wyrwie się z frustracji lub wdroży nowe postanowienia. Czegokolwiek będzie dotyczyć Zmiana będzie Ona spowodowana inicjatywą śniącego i przyniesie mu wiele korzyści. Jeśli Zmiana będzie dotyczyć miłości i związku to śniącego czeka wielkie szczęści i spełnienie w tym uczuciu.

Płynąć statkiem po wzburzonej wodzie – znaczenie w senniku

– Jeśli śni Ci się, że płyniesz po wzburzonej wodzie lub w sztormie to oznacza, że niedługo czekają Cię zmiany, przez które będzie trudno Ci przejść. Ponieważ woda jest symbolem emocji i uczuć, pamiętaj, że jej wzburzenie może bezpośrednio odnosić się do Twoich emocji. Statek płynący po wzburzonej wodzie może śnic się osobom, które będą przechodzić bolesne rozstanie z bliską osobą, zakończenie związku a nawet rozwód.

Jeśli śniłeś / śniłaś o rejsie statkiem wycieczkowym, może to oznaczać, że w Twoim życiu jest mało odpoczynku i tylko marzysz żeby gdzieś uciec na kilka dni urlopu. Może to również być powiązane z ogólnym zmęczeniem organizmu ciągłą pracą. Niestety jest to częste u pracoholików, którzy całe swoje życie uzależnili od swojej pracy. Jesteś jednym z nich? Poświęć wieczór na rozważenie urlopu. Może być to weekend poza miastem lub jakiś dłuższy okres na małych wakacjach. Ważne żebyś mógł / mogła zmienić środowisko. Pomyśl o tym gdzie chcesz się udać i przy najbliższej okazji się tam wybierz. Nieważne czy są to góry, jezioro, morze, czy może coś za granicą. Ważne żeby odpocząć od pracy i w końcu wypocząć.

Zachęcamy do komentowania w komentarzach. Dzięki Waszym uwagom wiemy jakie treści tworzyć.