Sen, w którym jesteś ścigany odzwierciedla Twój brak poczucia bezpieczeństwa. Jeśli śniło Ci się, że jesteś ścigany to znaczy, że dzieje się coś co nie pozwala Ci spokojnie spać. Często sny o byciu ściganym dotyczą osób, która mają niepewną sytuację materialną, długi lub problemy w pracy.

Motyw bycia ściganym we śnie – co może oznaczać?

Prześladowanie, które widziałeś we śnie, oznacza ukryte problemy i konflikty. Czy ściga cię potwór? Spodziewaj się awarii. Na przykład ściganie złodzieja obiecuje zwycięstwo nad konkurentami.

Inny może śnić, że jesteś ściganie przez zwierzę. Rekin symbolizuje szybkie nieszczęścia o charakterze osobistym, a ucieczka przed psem oznacza kłótnie z przyjaciółmi.

Osoby śniące mogą wyjaśnić na różne sposoby, co znaczy ten sen.

  • Ucieczka przed bandytą jest oznaką nieuczciwych krzywd.
  • Dziewczyna ukrywała się przed tłumem facetów – powinna stać się bardziej czytelna w kontaktach.
  • Dla kogoś, kto ściga – zdajesz sobie sprawę, że popełniłeś błąd, ale nie chcesz tego przyznać.
  • Pościg samochodowy – dążysz do celu za wszelką cenę.

Ktoś Cię śledzi? Znaczenie tego i innych motywów sennych

Jeśli zobaczysz we śnie, że nieznany mężczyzna podąża za Tobą, wówczas w rzeczywistości zostaniesz oskarżony o rozpustę. Udało Ci się uciec od tego człowieka – będziesz mógł bronić swojej reputacji. Jeśli skonfrontujesz tego mężczyznę – bądź przygotowany, że musisz usprawiedliwiać się przez długi czas i najprawdopodobniej na próżno. Dla faceta prześladowanego we śnie, sen jest oznaką braku równowagi w jego charakterze.

Ten, który śnił o tym, że ukrywa się przed niezasłużonym pościgiem zorganizowanym przez policję, powinien bardziej uważać na to, co mówi i robi. Śniłeś, że jesteś w przeszłości i ukrywasz się przed policją – Twoje pragnienie nawiązania relacji z partnerami w pracy nie znajdzie urzeczywistnienia.

Postrzeganie siebie jako złodzieja we śnie jest oznaką braku zgody z władzami z powodu własnej nieodpowiedzialności. A jeśli uczestniczysz w pościgu, to wręcz przeciwnie, czeka Cię sukces zawodowy w pracy.

Jeśli śniłeś, że udało Ci się ujść cało przed osobą, która chciała Cię okraść, może oznaczać, że w rzeczywistości boisz się ujawnić sekret. Ucieczka przed kryminalistą razem z nieznajomym – ktoś ujawni Twój swój sekret.