Piersi we śnie mogą mieć wiele znaczeń, są atrybutem kobiety więc symbolizują kobiecość, delikatność i Ciepło ale również erotyzm i seksualność. Ponieważ matka karmiąca Dziecko piersią jest wypełniona bezwarunkową miłością, Piersi we śnie nawiązują do miłości matczynej. Różne senniki interpretują je również jako odzwierciedlenie dostatku i pełni.

Widok piersi we śnie – co oznacza ten znak?

Piersi we śnie kobiety odzwierciedlają jej poczucie kobiecości. Jeśli kobieta widzi własne pełne Piersi to znaczy, że jest spełniona erotycznie, posiada wewnętrzne Ciepło i spokój. Kobiety takie często cieszą się powodzeniem u mężczyzn ponieważ są świadome swojego seksapilu. Kobieta, która widzi we śnie swoje Piersi jako małe i nieatrakcyjne prawdopodobnie ma problem z poczuciem własnej wartości i pewnością siebie w towarzystwie mężczyzn.

Wiele senników mówi, że sen o karmieniu piersią odzwierciedla instynkt macierzyński. Młoda kobieta, która śni o tym, że karmi piersią niemowlę być może niedługo zostanie matką. Starsza kobieta, śniąca o tym, że karmi piersią Dziecko jest osobą opiekuńczą, która matkuje innym. Oczywiście interpretacje nie wykluczają również podtekstu seksualnego.

Inne popularne marzenia senne z piersiami

Mężczyzna który śni o kobiecych piersiach może spodziewać się sukcesów na polu damsko – męskim, będzie cieszyć się zainteresowaniem u płci przeciwnej. Mężczyzna może spodziewać się w najbliższym bliższej relacji z kobietą. Nie jest wiadome, czy chodzi o kobietę, którą zna, czy może o taką, którą dopiero pozna. Będzie to jednak kobieta, która będzie spełniać jego oczekiwania i go zaspokoi zarówno w sferze uczuciowej jak i tej seksualnej.

Jeśli mężczyzna śni o tym, że ma kobiece Piersi to dobry znak. Taki sen zwiastuje powodzenie w sferze finansowej, które osiągnie przy wsparciu matki.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc. Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony lub daj nam znać w komentarzu.