Żyrandol we śnie znaczenie | Sennik Online

Żyrandol we śnie ostrzega przed oskarżeniami, ze strony znajomych lub przyjaciół. Jeśli śnił Ci się żyrandol to prawdopodobnie przyjaciele bezpodstawnie będą Cię osądzać i mieć do Ciebie pretensje bez powodu, co może spowodować nawet zerwanie kontaktów.

Żyrandol może być widziany we śnie przez każdego. Ale to właśnie znaczenie tych snów nie jest wszystkim znane. Jest wiele senników i każdy z nich podaje swoje indywidualne interpretacje.

Jeśli śnisz o wspaniałym kryształowym żyrandolu, wszystko pójdzie dobrze. Relacje z krewnymi będą nawiązywane łatwo i swobodnie. Komunikacja pokrewieństwa przyniesie wiele szczęśliwych wspomnień.

Wykryty we śnie rozbity żyrandol ostrzega o wysokim prawdopodobieństwie kłótni, skandalu. Nie będzie Ci łatwo znaleźć wspólnego języka z innymi i krewnymi. Sennik online poleca ci cierpliwość. Harmonia przyjdzie szybciej, niż możesz sobie wyobrazić.

Jeśli śni ci się, że włączyłeś dużą żarówkę i od razu zapaliłeś jasne światło, to wszystko pójdzie „w górę”. Również sennik nie wyklucza pojawienia się nowego uczucia miłości. Sennik jest przekonany, że piękny kryształowy żyrandol może się rozbić w przypadku gdy planowany jest bal we śnie. Im bardziej urokliwa była fabuła snu, tym lepiej poczujesz się w nadchodzącym wieczorze.

Przyśnił Ci się niedawno niedziałający żyrandol? Prawdopodobnie nie będziesz w stanie dotrzymać obietnicy, którą złożyłeś komuś w prawdziwym życiu. Księga snów ostrzega przed uczuciami związanymi z tą sytuacją. Mogą być one tak intensywne, że doprowadzą do ciężkiej depresji. Nie radzisz sobie z tęsknotą lub złością przez bardzo długi czas? Odwiedź psychologa. Niestety, czasem tylko specjalista jest w stanie pomóc.

Chory śni o żyrandolu?

Jeśli chory marzy o zbitym żyrandolu, należy się przygotować na pogorszenie jego stanu. Marzenie o rozbitym żyrandolu może być śmiertelne, ale nie powinieneś panikować. Księga snów radzi, aby podjąć kroki w celu zapewnienia, że problem zniknie. Jeśli duży żyrandol spadnie we śnie, to jest to trudny czas w Twoim życiu. Zmartwienia i niepowodzenia będą burzyć wiarę we własne siły. Tylko wytrwałość i bezgraniczna pracowitość pomoże przezwyciężyć wszystko.