Sen o całowaniu ma zazwyczaj erotyczny charakter, śni się najczęściej mężczyznom choć również i u kobiet ma swoje znaczenie. Jeśli jesteś samotnym mężczyzną sny o całowaniu są przejawem wewnętrznie przeżywanej frustracji ze swojego dotychczasowego seksualnego życia i przeżywanej samotności. Takie sny są również powodowane działaniem instynktu seksualnego.

Pocałunek we śnie – co oznacza?

Jeśli jesteś mężczyzną żyjącym w związku, a śni się Tobie Scena całowania się z obcą Ci kobietą, oznacza to niezadowolenie z prowadzonego dotychczas życia seksualnego przez Ciebie i Twoją partnerkę. Taki sen może również być przejawem chęci posiadania więcej niż jednej kobiety, co dokładniej zostało opisane w interpretacji snu o kobiecie. Zastanów się nad tym czy nie chodzi Ci gdzieś po głowie przypadkiem inna kobieta lub grono kobiet. Może to być związek z posiadaniem wielu kobiet lub chęcią spróbowania stosunku z więcej niż jedną kobietą.

Kobieta śniąca o pocałunkach – sennik

Jeśli natomiast jesteś kobietą i śni się Tobie Scena całowania, sen ten jest symbolem pragnienia posiadania mężczyzny idealnego, którego nigdy w życiu nie spotkałaś, ale Twoim największym marzeniem jest posiadanie takowego. Takie sny są domeną przede wszystkim kobiet samotnych, rozpaczliwie szukających oparcia w osobie mężczyzny, zdarza się jednak, że występuje również u kobiet żyjących w nieszczęśliwych związkach.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Dodatkowo może Cie zainteresować kobieta oraz biżuteria.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny. Jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.
Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.