Łódź we śnie to środek transportu, który pomaga przedostać się na drugą stronę. Jeśli śniło Ci się, że płyniesz łodzią to spodziewaj się że w Twoim życia zajdą lub już zachodzą znaczące zmiany. Łódź we śnie to zapowiedź zmiany zamieszkania lub zmiany stanu cywilnego.

Płynąć łądzią

Osoba, której śni się, że płynie łodzią odbędzie niedługo pewnego rodzaju wewnętrzną podróż. Będzie ona przechodzić przemianę w życiu emocjonalnym, dzięki której będzie mieć poczucie lekkości, wynikającej ze zmiany w podejściu do niektórych spraw. Osoba, której śni się, że płynie łodzią po spokojnej wodzie lub w pełnym słońcu. Dokona niedługo rewolucji związanej ze zmianą stylu życia i priorytetów. Być może wyrwie się z frustracji lub wdroży nowe postanowienia. Czegokolwiek będzie dotyczyć zmiana będzie ona spowodowana inicjatywą śniącego i przyniesie mu wiele korzyści. Jeśli zmiana będzie dotyczyć miłości i związku to śniącego czeka wielkie szczęści i spełnienie w tym uczuciu.

Płynąć łodzią po wzburzonej wodzie

Jeśli śni Ci się, że płyniesz po wzburzonej wodzie lub w sztormie to oznacza, że niedługo czekają Cię zmiany, przez które będzie trudno Ci przejść. Ponieważ woda jest symbolem emocji i uczuć, pamiętaj, że jej wzburzenie może bezpośrednio odnosić się do Twoich emocji. Łódź płynąca po wzburzonej wodzie może śnic się osobom, które będą przechodzić bolesne rozstanie z bliską osobą, zakończenie związku a nawet rozwód.

Tonąca łódź – Sen o tonącej łodzi często przytrafia się osobom, które są w trudnej sytuacji emocjonalnej. Przechodzą zmiany które mogą doprowadzić je do załamania nerwowego. Tonąca łódź oznacza destrukcję uczuciową, ale jednocześnie symbolizuje “zatopienie” pewnych emocji po to aby zrobić miejsce dla nowych.

Zawracająca łódź – Jeśli śni ci się, że łódź gwałtowanie zawraca to czeka cię gwałtowna zmiana w życiu emocjonalnym.

Wypaść za burtę – Trzymaj emocje pod kontrolą ponieważ z powodu miłości lub innych silnych uczuć możesz za bardzo oderwać się od rzeczywistości a “powrót na ziemię” może się okazać bolesny.