Zachód we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zachodzie może zapowiadać kłopoty ze zdrowiem. Jeśli śnił Ci się zachód to spodziewaj się pogorszenia kondycji lub nawet dolegliwości zdrowotnych.

Zachód w marzeniach sennych często odzwierciedla wewnętrzne uczucia oraz cechy osoby śniącej. Może świadczyć o irracjonalnym zachowaniu i lekkomyślności śniącego, niekiedy może wskazywać nieposkromione ambicje.

Sen, w którym patrzysz w kierunku zachodniej strony świata, ostrzega przed nierozsądnym zachowaniem i bezmyślnym naśladowaniem zachowań innych osób. Postaraj się odzyskać wewnętrzny spokój i zastanów się nad tym, jak ma wyglądać Twoja przyszłość. Jeśli we śnie udajesz się na zachód, oznacza to, że w życiu realnym często wdajesz się w konflikty z otoczeniem. Uważaj, bo Twoja porywczość może negatywnie wpłynąć na kontakty z bliskimi.

W pozytywnym kontekście świadczy o tym, że wybrana przez Ciebie droga jest tą właściwą. Rób tak dalej, a już niedługo Twoje marzenia staną się rzeczywistością. Poruszanie się w tym kierunku symbolizuje mocne cechy osobowości śniącego takie jak mądrość, siła, odpowiedzialność oraz wytrwałość. Sen, w którym wracasz z zachodu, symbolizuje zakończenie pewnego etapu w życiu. Już niedługo zostawisz przeszłość za sobą!

Jeśli w marzeniu sennym wieje mocny wiatr z zachodu, oznacza to, że już wkrótce w Twoim życiu pojawi się mądra, ambitna i rozważna osoba, z której będziesz brał przykład. Jej obecność przyniesie Ci wiele szczęścia! Gdy we śnie dostrzegasz zachód na kompasie, to prawdopodobnie w niedługim czasie odbędziesz krótką podróż służbową lub zrealizujesz plany dotyczące kilkudniowego urlopu.

Przyśnił Ci się Dziki Zachód? To bardzo dobra wróżba, zapowiadająca daleką podróż lub ciekawą przygodę. Kiedy w marzeniu sennym spoglądasz na zachód słońca, jest to bardzo pozytywna wróżba, wieszcząca spokój i harmonię, jaka już niebawem zagości w Twoim życiu. W przypadku osób samotnych może ona symbolizować zbliżającą się miłość.