Sen o sarnie podpowiada jak powinieneś postępować w najbliższym czasie. Sarna jest symbolem delikatności, łagodności i niewinności. Jeśli więc śniła Ci się sarna to znaczy że cechy takie jak łagodność i delikatność mogą Ci się bardzo przydać w rozwiązywaniu trudnych sytuacji i na pewno będą cenione przez otoczenie.

Śniło mi się, że przejechałem sarnę, co to oznacza? W rzeczywistości podejmujesz decyzję, które nie zawsze współgrają z wolą Twoich bliskich oraz przyjaciół. Masz tendencję to ignorowania uwag innych i przeważnie działasz według swojego przeczucia. Twój indywidualizm nie koniecznie jest złą cechą, gdyż pozwala na bycie Tobie osobą niezależną i pewną siebie. Należy jednak pamiętać, że budowanie związki i rodziny polega na ścisłej współpracy, dlatego uwzględniaj wolę innych w swoim działaniu. W innym przypadku zostaniesz sam kiedy będziesz potrzebować pomocy innych.

Co oznacza sen, w którym karmiłam sarnę? Taka wizja wskazuje, że w rzeczywistości jesteś osobą empatyczną i wyrozumiałą. Świetnie rozumiesz potrzeby innych, a Twoi bliscy chętnie przychodzą do Ciebie po rady. W niektórych przypadkach to jest także sygnał, żeby zwracać szczególną uwagę na ludzi, którzy proszą o pomoc. Nie zawsze będzie to wskazane, a niektórzy mogą chcieć wykorzystać Twoje dobre serce w celu realizacji swoich egoistycznych planów.

Dlaczego mi się śniło, że widzę sarnę w mieście? Twoje życie codzienne należy do nietypowych, szczególnie jeśli w obecnym momencie wkraczasz w nowy etap swojego życia. Nowe mieszkanie, ślub lub dziecko, to poważne decyzje, które napawają lękiem większość osób. Dobra wiadomość jest taka, że jesteś w stanie sobie poradzić z każdym problemem. Dzięki cierpliwości i determinacji nie tylko wyjdziesz z kłopotliwej sytuacji obronną ręką, ale nawet coś zyskasz.

Dla osoby przedsiębiorczej takie wizje wskazują na to, że jesteś na dobrej drodze. Dobrze zaplanowałeś swoją przyszłość i konsekwentnie dążysz do celu. Twoja siła i pewność siebie spotyka się z wielkim szacunkiem Twoich współpracowników.