Sen, w którym jesteś Uwięziony może symbolizować pewne trapiące Cię sprawy, których nie potrafisz rozwiązać. Więzienie we śnie symbolizuje trudne wybory i sytuacje bez wyjścia. Jeśli przydarzył Ci się, sen, w którym jesteś Uwięziony spodziewaj się, że jakkolwiek nie postąpisz w trudnej sytuacji będą tego dobre i złe skutki. Najlepiej będzie, jeśli pogodzisz się z sytuacją ponieważ nie ma idealnego rozwiązania dla Twoich dylematów.

Jeśli widzisz we śnie będąc uwięziony budynek więzienia, może to oznaczać, że ktoś powierzy Ci sekret, który nie będzie dawać Ci spokoju. Ponieważ będzie bardzo bolesny i nieprzyjemny do zachowania w tajemnicy. Natomiast jeśli we śnie budzisz się jako osoba uwięziona i próbujesz przełamać kratę  w celu ucieczki z tego miejsca. Może to oznaczać w rzeczywistości, że próbujesz pozbyć się czegoś co nad Tobą ciąży. Mogą być to czyjeś wpływy na Twoje życie lub konsekwencje Twoich własnych działań. Można również potraktować to jako przestrogę złych i pochopnie podjętych decyzji w przyszłości.

Jak interpretować sen w którym widzimy tron?

Postaraj się przypomnieć sobie o tym gdzie byłeś uwięziony we śnie. Było to jakieś więzienie? Czy może coś bardziej w kontekście porwania? Zastanów się czy ostatnio nie czujesz się jak więzień.. Może to dotyczyć zarówno życia zawodowego jak i prywatnego.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą cie również zainteresować sny o podobnej tematyce:

Więzienie – w kontekście lokalizacji uwięzienia