Oaza we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się oaza, to spodziewaj się dobrej aury w najbliższym otoczeniu, w związku i w rodzinie. Sprawy osobiste będą Toczyć się pomyślnie pod ochronnym parasolem dobrej energii.

Oaza we śnie symbolizuje sukces, którego osiągnięcie obarczone było pokonaniem wielu życiowych trudności i przeszkód. Niekiedy może wskazywać na brak pewności oraz wewnętrzne lęki osoby śniącej, które uniemożliwiają jej realizowanie zamierzonych celów.

Gdy w marzeniu sennym dostrzegasz oazę, to bardzo pozytywna wróżba zwiastująca Ci wielkie szczęście i pomyślność. To dobry czas na zaplanowanie wymarzonego urlopu. W sprawach sercowych wróży szczęśliwe małżeństwo, a w sprawach zawodowych awans! Jeżeli we śnie poszukujesz oazy, to prawdopodobnie w życiu realnym szukasz wsparcia emocjonalnego w innych ludziach. Niestety osoba, której postanowisz zaufać, nie będzie w stanie Ci pomóc – a wręcz przeciwnie, zacznie działać na Twoją niekorzyść.

Kiedy śnisz o tym, że znajdujesz się w oazie, oznacza to, że jesteś bardzo ambity i pracowity. Sukcesywnie i efektownie realizujesz zamierzone sobie cele. Co więcej, poprzeczkę podnosisz coraz wyżej! Takie postępowanie wróży Ci świetlaną przyszłość! Jeśli we śnie, z jakichś przyczyn zostałeś zmuszony do przebywania w oazie, zwiastuje Ci to samotność i odosobnienie.

Sen, w którym dotarłeś do oazy pozbawionej wody, wskazuje na ukryte lęki i strach przed podejmowaniem większego ryzyka. Jeśli nie uporasz się z wewnętrznymi obawami i nie odważysz się stawić czoła przeszkodom, nigdy nie ruszysz do przodu. Dlatego też zacznij działać! Kiedy w marzeniu sennym, opuszczasz oazę i idziesz dalej, potraktuj to jako zapowiedź licznych niepowodzeń i przykrych wydarzeń, którym będziesz musiał stawić czoła.

Jeśli we śnie zobaczyłeś oazę z palmami, to znak, że zbyt późno zrozumiesz popełniony przez siebie błąd. Z kolei oaza z wielbłądami to bardzo pozytywna wróżba, zapowiadająca szybką i sukcesywną realizację życiowych i zawodowych planów.