Obierać jabłka we śnie znaczenie | Sennik Online

Obierać jabłka we śnie oznacza, że uległeś pokusie zrobienia czegoś zakazanego. Zrobiłeś coś, czego robić nie powinieneś a teraz przekonujesz się, że nie warto było wykazywać się słabością charakteru.

Obierać dojrzałe czerwone jabłka we śnie oznacza wspaniałe perspektywy. Będziesz w stanie zrealizować swoje plany, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju. Jest to świetny moment, żeby zaplanować swoje najbliższe wakacje i w pełni wykorzystać zasłużony odpoczynek. Wyjazd poza miasto pozwoli nie tylko zregenerować siły, ale także poznasz interesującą osobę, z którą nawiążesz dłuższą relację.

Obieranie jabłek oznacza również symbol erotyczny. Dlatego jeśli kobiecie śni się, że obiera jabłko, to może to oznaczać jej tęsknotę, za zakazanymi doświadczeniami erotycznymi. Jeśli mężczyźnie śni się kobieta jedząca jabłko, to może tęsknisz za odmianą w życiu erotycznym. Podtekst erotyczny związany z jabłkami daje tak naprawdę bardzo duże pole do interpretacji.

Miałeś sen, w którym obierałeś żółte jabłka? Taka wizja może zwiastować zdradę ukochanej osoby. Warto pamiętać, że taki sen nie jest przepowiednią przyszłości, dlatego zanim wystosujesz oskarżenia, upewnij się, że są one zasadne. Sen ten może być spowodowany nadmierną zazdrością o swojego partnera lub partnerkę. Długotrwały oraz szczęśliwy związek jest przede wszystkim zbudowany na zaufaniu i komunikacji. Wszelkie swoje obawy warto omówić z bliską Tobie osobą.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.