Sen o uwodzeniu to wspaniały sen zapowiadający miłosne podboje każdemu poszukiwaczowi miłosnych przygód. Jeśli śniło Ci się, że występujesz w roli uwodziciela lub uwodzicielki to miej się na baczności ponieważ Strzała Amora może trafić Ciebie ? ale to nie Ty będziesz kontrolować sytuację! Jeśli śni Ci się, że ktoś uwodzi Ciebie to znaczy, że jesteś osobą otwartą na romanse i nowe znajomości ? dzięki swojej aurze będziesz przyciągać uwagę płci przeciwnej, będziesz cieszyć się zainteresowaniem i adoracją.

Taka wizja mówi, że nie boisz się podejmować ryzyka. Nie jesteś osobą, którą przeraża stawianie kroków w ciemności, idziesz cały czas do przodu. Uwodzenie drugiej osoby w rzeczywistości często wiąże się z odrzuceniem, a bardziej z jego lękiem. Dlatego jeśli uwodziłeś drugą osobę we śnie, to może to świadczyć, że wkrótce Twoje decyzje się popłacą. Osoby przedsiębiorcze uzyskają zwrot ze swoich inwestycji, pozyskać rentowne kontrakty i rozwijać dalej swoją działalność.

Dla kobiety uwodzenie mężczyzny we śnie zależy od pozycji tej osoby. W przypadku próby uwodzenia własnego szefa, może to świadczyć, że darzysz tą osobą szacunkiem i podziwem w rzeczywistości. U niektórych kobiet taka wizja może wywoływać erotyczne fantazje, w których pragniesz być pożądana i być w centrum uwagi wpływowego mężczyzny. Mężczyzny, który będzie w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo i stabilność.

A co oznacza sen, w którym uwodziłaś swojego przyjaciela? Może to być sygnał, że darzysz go ciepłym uczuciem. Nie oznacza, to że byłabyś w stanie wejść z nim w dalszy etap. Niekiedy jest to po prostu manifestacja Twoich odczuć względem drugiej osoby. Może czujesz się przy swoim przyjacielu bezpieczna i zrozumiana, cechy, które chciałabyś od swojego partnera.

Mężczyzna, który uwodzi we śnie swoją przyjaciółkę bardziej mówi o fizycznej atrakcyjności. Szczególnie jeśli jest to przyjaciółka Twojej dziewczyny. Takie sny wywołują pierwotne instynkty, które nie są szkodliwe o ile planujesz pozostać wierny swojej partnerce.