Astrologia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o astrologii wskazuje na samodzielność i zaradność śniącego. Astrologia to bardzo dobra wróżba. Wróżba mówiąca o tym, że dzięki swojemu uporowi oraz ambicjom osiągniesz zamierzone cele, co pozytywnie przełoży się na Twoją przyszłość.

Jeśli we śnie uczysz się astrologii, oznacza to, że w najbliższym czasie wydarzy się coś, co sprawi, że zaczniesz zamartwiać się o swoją przyszłość. Pamiętaj, aby z tej lekcji wyciągnąć odpowiednie wnioski!  Widok astrologa w marzeniu sennym wróży ogromny sukces – prawdopodobnie uda Ci się osiągnąć więcej niż zamierzałeś!

Kiedy śnisz o tym, że udajesz się na spotkanie z astrologiem, oznacza to, że szukasz wsparcia wśród innych, nieco bardziej doświadczonych i życzliwych osób, które udzielą Ci kilku dobrych rad. Sprzeczka z astrologiem we śnie to znak, że pozyskasz pewną wiedzę, która będzie miała ogromny wypływ na dalszą ścieżkę Twojego rozwoju. Jeśli śni Ci się, że jesteś astrologiem, oznacza to, że inne osoby postrzegają Cię jako osobę niezwykle towarzyską i sympatyczną.

Sen o astrologii

Kiedy we śnie zawodowo zajmujesz się astrologią bądź widzisz, jak przepowiadasz przyszłość komuś innemu, to los się do Ciebie uśmiechnie. Być może zajmiesz o wiele korzystniejszą pozycję w pracy lub z powodzeniem postanowisz założyć własny biznes.

Gdy śnisz o znakach astrologicznych, to dobry znak. Sen mówi o tym, że na nowo odkryjesz w sobie pasję, która kiedyś przynosiła Ci wiele radości. Tym razem będzie dokładnie tak samo! Co więcej, hobby to pozytywnie wpłynie na Twój dalszy rozwój. Jeśli śnisz o swoim znaku zodiaku, to osoba z Twojego otoczenia bardzo pomoże Ci w sprawach sercowych. Kto wie, może ponownie się zakochasz… Kiedy we śnie dostrzegasz książki astrologiczne, oznacza to, że w końcu zrozumiesz swoje błędy. To uchroni Cię przed poniesieniem poważnych konsekwencji swoich zaniechań.