Być w sądzie we śnie znaczenie | Sennik Online

Osoba, która śniła o tym, że jest widzem lub świadkiem w sądzie może się spodziewać, że zostanie wplątana w proces dochodzenia sprawiedliwości. Może być Ona stroną zaangażowaną jako świadek w spór.

Sennik podpowiada, że wizyta w sądzie we śnie może oznaczać podświadomą potrzebę otrzymania sprawiedliwości w prawdziwym życiu. A, że niestety życie nie jest sprawiedliwe, to niestety często spotyka nas zawód w realnym życiu.

Warto przeanalizować powody przez które znalazłeś się we wnętrzu sali sądowej. W swoim śnie możesz mieć wizję, że zostajesz doprowadzony przed sąd za popełnienie morderstwa lub innej zbrodni. Taki sen mogą mieć osoby, które mają poczucie winy za uczynek, który popełnili w prawdziwym życiu. W takim wypadku wizja traktowana jako forma samoukarania się. Jeśli pragniesz pokuty należy zdobyć przebaczenie od osób, którzy mogli przez Ciebie poczuć się pokrzywdzeni.

Byłeś świadkiem?

Co oznacza sen, w którym jesteś na sali sądowej w formie świadka? Czujesz, że nie masz wpływu na dalszy rozwój sytuacji, lecz także nie możesz wyjść ze sporu zachowując twarz. Sen może się przydarzyć osobom, którzy są w trakcie rozwodu, swojego lub bliskich, a także niesnaski, które są obecne w pracy. Sennik radzi, aby być opanowanym i cierpliwym. Przeczekaj ten okres jak niespokojną burzę w jesienny dzień. Staraj się nie zawracać na siebie uwagi i nie zaogniać konfliktu, chyba, że okaże się to konieczne. Jeśli nie będziesz uważny na tyle, żeby ocenić w który konflikt należy inwestować siły, a w który nie, czeka Cie porażka.

Sen o sądzie może również mieć inną symbolikę – mówi, że każdy ma prawo do sprawiedliwego osadu i że prawda zwycięży. Innymi słowy, można powiedzieć, że oliwa sprawiedliwa i dobro zostanie nagrodzone a zło ukarane. Sen o sądzie jest w tym wypadku jest wskazówką dla osób, które odczuwają niesprawiedliwość świata. Niestety tak ten świat działa. Czasami ktoś nam zrobi na złość, wykorzysta naszą słabość. Bez wątpienia trzeba się oglądać i uważać 🙂