Jeśli śniło ci się, że siedzisz na schodach to odczytaj symbolikę tego snu jako przeszkodę w osiąganiu celu. Sen o siedzeniu na schodach odzwierciedla Twoją obecną sytuacje. Bardzo chcesz iść do góry, rozwijać się, poprawiać sytuację życiową ale z przyczyn niezależnych od Ciebie nie możesz tego zrobić. Dzieją się rzeczy, które opóźniają Twoje działania uniemożliwiając Ci Wejście w kolejny etap.

Dla niektórych taki sen może wskazywać na potrzebę wsparcia i wskazania właściwej ścieżki rozwoju. Czujesz jakbyś utknęła w miejscu, każdy kolejny krok jest niepewny, a czasami napawa lękiem. W takiej sytuacji jak najbardziej zrozumiała jest potrzeba mentora, osoby, która będzie w stanie Ci pomóc. Dla osób młodych wkraczających w nowy etap życia jak zmiana szkoły czy wybór kariery zawodowej będzie to miało szczególne znaczenie. Warto pamiętać, że możesz nie znaleźć osoby, który będzie miała odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, dlatego poszukiwanie mentora nie zawsze będzie właściwym krokiem.

Siedzieć na zepsutych schodach ruchomych może wskazywać, że szybko się poddajesz i rezygnujesz z realizacji niektórych zadań. Niepowodzenia są częścią naszego życia, dlatego z każdej porażki warto wyciągać wnioski. Jeśli nie jesteś w stanie zrobić czegoś sama, to nie bój się prosić o pomoc rodzinę i przyjaciół. Zawsze znajdzie się osoba, która pomoże przejść trudny etap w Twoim życiu.

Czy miałaś sen, w którym siedziałaś na schodach przed mieszkaniem? Może być to oznaka problemów w domu lub zbliżającej się kłótni i nieporozumień. Czasami to też symbol, że nie jesteś w stanie w pełni zregenerować sił w domu. Zbyt wiele obowiązków powoduje większe przemęczenie i stres, dlatego warto rozważyć urlop i odpoczynek poza domem. Warto także zakomunikować potrzebę wsparcia, szczególnie do osób z którymi dzielisz mieszkanie.

Sny takie jak ten mogą też wskazywać na wątpliwości, które masz w prawdziwym życiu. Może to dotyczyć zarówno drugiej połówki jak i kariery zawodowej.