Lekarstwo we śnie zapowiada przełom w sprawach damsko-męskich. Jakaś od dawna nierozwiązana sprawa niedługo znajdzie swój finał.

Jeśli śniło Ci się, że bierzesz Lekarstwo a masz konflikty z drugą połówką to spodziewaj się, że już niedługo dojdziecie do porozumienia.

Jeśli jesteś osobą, która czeka na Znak od sympatii lub wyjaśnienie niedopowiedzeń – bądź dobrej myśli, odpowiedź przyjdzie szybciej niż przewidujesz.

Sen o lekarstwie wróży, że przeciągające się sprawy powinny nabrać tempa a Ty wreszcie poczujesz spokój ducha ponieważ będziesz wiedzieć na czym stoisz – Twoja sytuacja sercowa stanie się jasna.

Warto zwrócić też na jeszcze jeden szczegół. Jeśli miałeś sen o tym, że od dawna poszukujesz leku i w końcu go znalazłeś, to w prawdziwym świecie otrzymasz mądrą radę. Niekiedy rada przyjedzie w momencie, kiedy będziesz jej najbardziej potrzebował.

Co oznacza sen, w którym zmarła osoba daje Ci lekarstwo? Jeśli zmarły jest bliski i przez Ciebie szanowany, to samo działanie zwiastuje szczęście i zakończenie problemów.

Miałeś sen, w którym przyjmujesz leki nie rozumiejąc ich działania? Dla niektórych osób może, to być szczególnie zły znak. Być może dostaniesz się w nieprzyjemną sytuację, z której ciężko będzie wybrnąć. Warto nie odpychać od siebie bliskich i rodzinę, bo ich doświadczenie przyda Ci się w przyszłości.

Przyjmowanie gorzkiego leku, może zwiastować przeziębienie. A słodki lek zwiastuje dobre zmiany. Jeśli śniłeś, że podajesz któryś z tych leków osobie, którą znasz, to wkrótce otrzymasz od niej nowe wieści.

Dlaczego miałeś sen, w którym sprzedajesz lub przepisujesz leki? Prawdopodobnie będziesz musiał pomóc nieznajomemu. Druga interpretacja snu mówi, że być zbyt dużo bierzesz na swoje barki. Warto rozważyć urlop i odpoczynek w spokojnym miejscu.

Co oznacza sen, w którym przyjmujesz tabletki nasenne? Może to symbolizować Twoje wycofanie się z problemów o charakterze moralnym i duchowym. Podświadomość przez to Ci mówi, że bierzesz tabletki nasenne, żeby nie myśleć o obecnych problemach.