Ruchome Schody we śnie mogą mieć dwa znaczenia.

Widok ruchomych schodów we śnie

Sen, w którym obserwujesz Ruchome schody symbolizuje oddalający się cel, niesprecyzowane dążenia, tęsknotę przed nieznanym, smutek i melancholię, utracone nadzieje. Niekiedy takie wizje możesz mieć z powodu zmęczenia i stresu, który towarzyszy Ci w codziennym życiu. Brak odpoczynku i pomocy w domowych obowiązkach niekorzystnie wpływa na samopoczucie. Spróbuj zorganizować sobie wakacje lub urlop poza miastem, żeby zregenerować siły i przemyśleć dalszy plan działania.

Jeśli śniło Ci się, że wjeżdżasz w górę po ruchomych schodach to spodziewaj się, że w łatwy sposób Uda Ci się osiągnąć cel, szczególnie na płaszczyźnie zawodowej. Wzrok przełożonych w najbliższych dniach będzie skupiony na Tobie, dlatego warto zrobić dobre wrażenie. Na horyzoncie istnieje szansa na awans i poprawienie swojej sytuacji finansowej. Dla osób przedsiębiorczych, to także okazja na pozbycie się długów i pozyskania nowych kontraktów biznesowych. Warto wykorzystać ten czas na realizację bardziej ryzykownych działań, bo teraz los jest po Twojej stronie.

Co jeszcze mogą oznaczać ruchome schody w marzeniach sennych?

Zjeżdżać po ruchomych schodach w dół, to odnieść porażkę z powodu niekorzystnego splotu okoliczności. Być może wkrótce zostaniesz wciągnięta w jakąś intrygę lub staniesz się obiektem plotek oraz zawiści. W takim wypadku pomoc ze strony bliskich i rodziny będzie jak najbardziej wskazana. Nie bój się także prosić o pomoc jak jej potrzebujesz, są ludzie dookoła, którzy są w stanie Tobie pomóc. Dobra wiadomość jest taka, że nie tylko sobie poradzisz, ale ta sytuacja sprawi, że będziesz silniejszym człowiekiem.

Co oznacza sen, w którym ruchome schody były nieczynne? Taki wizja może wskazywać, że niektórych planów nie uda się zrealizować. Warto również pamiętać, żeby nie traktować takiego snu jako przepowiednie. Nawet jak coś się nie spełni teraz, to nie znaczy, że tak będzie zawsze. Skup się na realizacji innych planów i cały czas idź do przodu. Wytrwałość i determinacja doprowadzą Cię do sukcesu.