Ranny Pies we śnie symbolizuje zdradzonego przyjaciela. Sen o rannym psie może mięć dwojakie interpretacje. Po pierwsze ranny Pies może odnosić się do Twojej relacji z przyjacielem ? możesz celowo bądź niechcący zadać mu ból i sprawić że odsuniecie się od siebie. Ranny Pies może też symbolizować krzywdę, która wydarzy się Twojemu przyjacielowi nie z Twojej winy. Może sie okazać, będzie on potrzebować Twojej pomocy i wsparcia w trudnych chwilach.

Jakie są inne interpretacje?

W mitologii greckiej czworonożny przyjaciel człowieka symbolizuje przeszłość. Dlatego według sennika online pojawiające się we śnie psy mogą być projekcją nieudanych prób pogodzenia się tego z przeżytymi doświadczeniami. Zastanów się czy zdarza Ci się choć raz dziennie wspomnieć jakieś niemiłe wydarzenie z przeszłości i jak często te wspomnienia pojawiają się na co Dzień w Twoich myślach. Symbol psa pojawiający się w Twoich snach może być przejawem braku zgody. Na przykład na to jak przeszłe wydarzenia wpłynęły na Twoje dzisiejsze życie.

Oczywiście ranny pupil jest czymś okropnym dla właściciela, który jest zżyty ze swoim czworonogiem. Ranny pies we śnie może oznaczać Twoje podświadome poczucie obowiązku, że powinieneś bardziej zadbać o swojego pupila. Poświęcać mu więcej czasu i uwagi.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu