Sen o żyrafie to bardzo dobry omen. Czeka cię wiele radości i szczęścia, szczególnie w życiu osobistym – rodzinnym, uczuciowym i towarzyskim będzie ci towarzyszyć powodzenie. Kontakty z rodziną będą dobre jak nigdy dotąd, poczujesz obecność przyjaciół, którzy chętnie będą dzielić z tobą swój czas.

Sen z żyrafą – co znaczy według sennika?

Żyrafa we śnie zwiastuje wspaniały okres na zacieśnianie więzów z rodziną i innymi bliskimi ci osobami. Być może przekonasz się o szczerej przyjaźni, kogoś z twojego otoczenia – ktoś wyciągnie do ciebie pomocną Dłoń w kłopotach, co utwierdzi cię w przekonaniu, że możesz na tej osobie polegać.

Jeśli śni ci się żyrafa z nienaturalnie długą szyją to spodziewaj się powodzenia i sukcesów osiągniętych dzięki swoim kontaktom. Ktoś ułatwi ci osiągnięcie sukcesu – być może pomoże ci Znaleźć pracę lub podrzuci pomysł, który pomoże ci zrealizować marzenia.

Czy widziałeś w żyrafę za kratami w ZOO? Jedna z interpretacji mówi, że wkrótce możesz postąpić lekkomyślnie i nieostrożnie. Twój czyn rozgniewa przyjaciół i rodzinę, ale nie koniecznie przez to co zrobisz, tylko, że podejmiesz działanie bez uprzedniej konsultacji. Warto wziąć pod uwagę uczucia Twoich najbliższych, gdyż tylko na nich możesz liczyć kiedy napotkasz problemy.

Widok żyrafy w marzeniach sennych kobiet i mężczyzn

Dla kobiet sen o żyrafie może wskazywać, że wkrótce się zakochasz bądź już jesteś zakochana. Niestety nie będzie to miłość bez zmartwień i w pełni odwzajemniona. Mało prawdopodobne będzie zbudowanie stabilnego i poważnego związku z mężczyzną, w którym się zakochasz. Będziesz musiała się bardzo się postarać, aby wywołać u swojego ukochanego uczucie przychylności i troski.

Dla mężczyzny natomiast, sen o żyrafie mówi o chłodnych relacjach ze swoją partnerką. Nierzadko ochłodzenie nastrojów następuje na wskutek bezczynności i brak inicjatywy ze strony faceta. Warto popracować nad komunikacją i zadbać o stan emocjonalny swojej partnerki, bo tylko tak będziesz w stanie ocieplić swój wizerunek.

Karmienie żyrafy we śnie może być symbolem pojednania z samym sobą lub osobą bliską Twojemu sercu.