Sen o ciemności często śni się osobom depresyjnym i melancholijnym, które przechodzą trudny okres w życiu.

Co może symbolizować ciemność we śnie?

Jeśli śni ci się, że błądzisz w ciemnościach to prawdopodobnie jest to znak, że masz problem z odnalezieniem się w obecnej sytuacji życiowej. Ciemność może symbolizować kłopoty w twoim życiu, z którymi nie do końca sobie radzisz, ponieważ nie widzisz żadnego realnego rozwiązania ciężkiej sytuacji.

Jeśli sen o ciemności jest przygnębiający to prawdopodobnie twoje kłopoty będą trudne do pokonania a przygnębiająca sytuacja będzie przeciągać się dłużej niż się spodziewasz.

Jeśli śni ci się, że wychodzisz z ciemności albo widzisz w oddali światełko to znaczy, że wkrótce skończy się zły Czas w twoim życiu.

Co oznacza sen, w którym światło zgasło w miejscu pracy? Taki sen zwiastuje nieoczekiwane zyski i wzrost materialny. Być może czeka Cię awans lub premia za Twoją ciężką pracę. Dla innych jest to symbol uznania i honoru. Zostaniesz doceniony nie tylko w miejscu pracy, ale zyskasz również honor w życiu osobistym.

Ciemność jako negatywny symbol senny

Złym znakiem jest jeśli oprócz nieprzeniknionej ciemności odczuwałeś także chłód. Nadchodzą trudne czasy. Twoje nadzieje oraz plany legną w gruzach. Będziesz bardziej zależny od osób postronnych co negatywnie przełoży się na Twoją motywację w działaniu. Dzięki wytrwałości, cierpliwości i swojej mądrości będziesz w stanie pokonać dowolną barierę w swoim życiu. Na końcu wyjdziesz jako jeszcze silniejsza osoba.

Niepewność czeka tych, którzy znajdowali się w tak ciemnym pokoju, że nie byli w stanie dojrzeć własnych rąk. Stąpasz po cienkim lodzie i w dowolnej chwili sytuacja może zmienić się nie do poznania. Działaj ostrożnie i bądź czujny w kontakcie z obcymi ludźmi. Nie inwestuj pieniędzy w wątpliwe przedsięwzięcia i unikaj impulsywnych zakupów.

Znajdowałeś się na ciemnej ulicy, na której nie byłeś sam? Osoba, którą widziałeś we śnie będzie w stanie pomóc Ci w prawdziwym życiu, zwłaszcza jeśli był to Twój przyjaciel.