Mąka we śnie znaczenie | Sennik Online

Mąka we śnie mówi, że możesz Liczyć na swoją drugą połówkę. Jeśli śni Ci się, że używasz mąki do pieczenia ciasta lub chleba to możesz być pewien, że wybrana przez Ciebie osoba będzie Kochać Cię wiernie i prawdziwie.

Jeśli śniło Ci się, że wyrabiasz coś z mąki to nie musisz się obawiać o swoją przyszłość ponieważ dzięki swojej zaradności nie będziesz cierpieć z powodu biedy. Dlatego taki sen jest szczególny korzystny dla osób młodych wkraczających w nowy etap życia. Nie zamartwiaj nadmiernie nad wyborem szkoły czy kariery zawodowej, wszystko w końcu się ułoży. Z wiekiem lepiej będziesz w stanie określi, w którym kierunku chciałbyś zmierzać.

Duże znaczenie w tego typu snach ma to, co planujesz stworzyć. Na pewno dla niektórych znaczenie będzie mieć również dla kogo chcesz to stworzyć.

Dla wielu osób “rzeźbienie” czegoś w mące jest odprężające. Pozwala zapomnieć o trudach życia codziennego. Po prostu odciąć się od tego co zawraca głowę. Często również jest to duża inwestycja czasowa. Ciasta można robić godzinami.

Jeśli we śnie robiłeś ciasto na przyjęcie, dla swoich gości, oznacza to, że w rzeczywistości poszukujesz zajęcia, który zajmie Twój czas. Możliwe, że Twoją głowę zaprząta zbyt wiele niepotrzebnych rzeczy. Powinieneś skupić się na tym co najważniejsze. Poczynając od siebie, poprzez rozwój osobisty. Mowa tu o dbaniu o swoje zdrowie oraz wiedzę. Następnie dopiero możesz zająć się najbliższymi. Pamiętaj, wpierw musisz zadbać o siebie, a dopiero później możesz myśleć o innych. W innym przypadku, może zdarzyć się tak, że nikomu nie pomożesz, a wręcz zaszkodzisz.

Zabawa z mąką?

Mogło się też zdarzyć tak, że we śnie bawiłeś się ze swoim dzieckiem mąką. Przykładowo mogłeś się z kimś obrzucać mąką. Zdarza się również, że nawet w telewizji pokazywane są zabawy z udziałem mąki oraz jajek. Przykładowo wpierw posypuje się głowę mąką, a potem rozbija się jajko. Wygląda to komicznie.